3 вересня 2025 13:42
Маю загалом приємний досвід.
Якщо дивитись на компанію як на місце, яке тільки починає свій шлях, то процеси ще не до кінця налагоджені, але немає нічого, що не можна було б обговорити чи вирішити разом. Компанія відкрита до діалогу, готова слухати і змінюватися, і це дає відчуття розвитку та перспективи.
Проєкти амбітні та цікаві, є відчуття руху вперед і залученості в команду. Так, не все завжди рівно в усіх напрямах, але це й створює відчуття «частина команди, частина корабля» на відміну від аутсорсу, де все спокійно, але відчувається застій.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.