Piano Software, Inc.

Київ, Амстердам (Нідерланди), Братислава (Словаччина), Варшава (Польща), Лондон (Велика Британія), Нью-Йорк (США)

15 червня 2020 23:26

Евгения Кукушкина, Business Analyst в Piano.io

На данный момент я работаю бизнес аналитиком в компании Piano один год. Моя должность подразумевает коммуникацию как с продуктовой, так и с дэв командой, и хочу сказать что мне очень повезло, потому как люди с обеих сторон очень адекватные :) Продукт который мы разрабатываем одновременно сложный и интересный, что лично меня очень мотивирует и дает возможность прокачивать свои хард скилз и профессионально расти.

відгук явно написаний, щоб хоч якось нівелювати два попередні відгуки, про ваші компанію. і єдиний, хто ваш відгук залайкав ~ це ваш ейчар. ) банально і смішно таким методами пробувати прикривати прорахунки вашої компанії і помилки людей, шо там працюють. це вам не допоможе ;) бо репутація вже зіпсована. і думаю, що якшо ви ні чого не зміните в своєму відношенні до кандидатів в кращий бік (принаймі будете хоч би давати їм фідбек і не морочити даремно голову), то репутація компанії буде далі тільки більше погіршуватися і тут буде повно інших поганих відгуків від кандидатів. щасти вам, піаніно)))

Меня очень удивил ваш комментарий, писала отзыв абсолютно искренне, и потому что захотелось поделиться хорошими эмоциями в честь первой годовщины в компании Piano. Решила зайти к вам на страничку и все стало на свои места. Похоже, вы часто ходите на собеседования и судя по всему не всегда успешно :)) Считаю, абсолютно необъективным судить о компании, основываясь на 1 часе, проведенном вместе на собеседовании. Но, это мое мнение. Вероятно, вы думаете по-другому, т.к на данный момент оставили уже 50 (!!) в основном негативных отзывов о различных компаниях. Константин, желаю Вам найти свою идеальную компанию и направить ваш потенциал в конструктивное русло.

ви напевно неуважно читали. там не всі негативні ) є багато позитивних. тому, будьте уважніші. ;) я розумію, що вам там згори дали команду писати позитивні відгуки і лайкати пости один одного, одразу як тут двоє людей написало правду про те, як лажово у вас проводять співбесіди і як погано процес комунікації побудований. але все одно, вам би не заважало думати про те, що не всі люди такі як ви безпринципні. і чому ви саме зараз захотіли написати відгук? ви ж давно вже в піаніно працюєте. тільки чомусь одразу після наших відгуків почали свої писати. випадкоаість? навряд чи. ) все банально і просто. після корони багато людей бояться втратити роботу. напевно і ви також. от вами і користуються. але ок, справа ваша. я думаю, що згодом тут ще дехто напише декілька негативних відгуків про вашу компанію, адже склад інтервьюверів у вас майже не змінився, тому ті люди і далі продовжать лажати) а ви і далі будете їм писати хвалебні оди, тільки за те, щоб вони вас не звільнили. якось ось так) щасти.