PHP-academy

Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одеса, Вінниця, Рівне

23 грудня 2017 1:21

Ivan Kovalchuk

Всім привіт! По закінченню курсу PHP з працевлаштуванням, в PHP Acadamy, хочу поділитись деякими деталями навчання там.

По організації навчального процесу, програми і ставлення до студентів, питань немає, все добре :) Стосовно викладачів, думаю, що це діло індивідуальне. Різні типи викладачів, підходять різним типам студентів. Якщо Ви помітили, що викладач Вам не підходить, чи вважаєте, що він погано розбирається в матеріалі, то можете звернутись до адміністрації, для вирішення цього питання. З того, що помітив я, були студенти, які переходили в іншу групу. А були випадки, коли викладач не влаштовував цілу групу, або її більшість, тоді в адміністрації знаходили йому заміну. Тому, на мою думку, хвилюватись стосовно цього, не потрібно. У Вас є хороший вибір.

Стосовно ситуації, що відбулась зі мною, і яка мене приємно здивувала. По закінченні навчання, не зважаючи на те, що середній бал по модулям, в мене був нижчій 80%, мені повідомили, що студентів вони не покидають, і все ж допоможуть з працевлаштуванням, хоча по контракту, робити це, були не зобов’язані.

Як на мене, для отримання основних знань та початку роботи в ІТ галузі, PHP acadamy, дуже хороший варіант. Рекомендую!

Підтримали:  Alina Furt

Здравствуйте, Иван.
Благодарим за отзыв.
От себя желаем удачи и новых карьерных достижений!

Підтримали: Ivan Kovalchuk