Pharmbills

Київ, Одеса, Вінниця

Hello everyone!

I currently work as a Billing Representative at Pharmbills.
I would like to say how happy I am with Pharmbills and the current client I work for. I am fully satisfied with my work schedule, conditions and I work with AMAZING colleagues every day. I could never say anything bad about any of my colleagues and managers/team leads/captains,etc. They were always friendly and extremely helpful. My current workload is also great. I feel like I belong right here and I only hope this journey continues for as long as possible. Thank you, Pharmbills!

Дуже дивний процес рекрутингу. Більше 3 тижнів немає відгуку. При цьому рекрутер викидає вакансію в лінкедині з іншим рівнем позиції .пропонує час на співбесіду , а потім каже , що ти подавалася і це та сама вакансія . На ремарку, що тоді все ще немає відгуку і тебе ігнорують .
Ще раз пишеш — ще раз ігнорують .

Шановна Катерино!

Дякуємо за Ваш відгук щодо вакансії, яку ми Вам запропонували.
Зі слів наших рекрутерів, під час співбесіди Ви висловили, що даний проєкт не відповідає Вашим поточним інтересам, адже Ви розглядаєте пропозиції в більш релевантних для Вас сферах. Важливо зазначити, що вакансія була розміщена на сайтах DOU та LinkedIn, де Ви також зв’язалися з іншим рекрутером стосовно цієї ж позиції. Розуміємо, що у цій ситуації виникла певна міскомунікація. Для кращого розуміння Ваших потреб та очікувань, з Вами зв’яжеться наш рекрутер Анастасія.

Ще раз дякуємо за Ваш час та сподіваємося на подальшу співпрацю!

P.S. Ми цінуємо Ваш відгук та будемо використовувати його для покращення нашого процесу рекрутингу.

Це мій перший негативний відгук на ДОУ, але накипіло. Проходила співбесіди у компанію на позицію HR. Не буду довго описувати весь процес, щоб не займати час, але компанії слід попрацювати над хайрингом і роботою рекрутерів. Вибачте, але це не окей, коли ти відгукуєшся на позицію, а рекрутер пише тобі на пошту, скидує свій контакт і ПРОСИТЬ НАПИСАТИ ЇЙ В ТЕЛЕГРАМІ. Це перше. Друге: за фідбеком щодо подальших кроків треба звертатись самостійно і нагадувати, що мені обіцяли повернутись із фідбеком через 2-3 дні, а не через тиждень. І то, після мого нагадування. А тепер фіналочка: я пишу рекрутеру, вона мені не відповідає більше дня, потім відповідає мені ГОЛОСОВИМ ПОВІДОМЛЕННЯМ. Ні «доброго дня», нічого, просто голосове повідомлення із проханням почекати ще трошки. Окей, чекаю. Через декілька днів знову нагадую про себе, пишу повідомлення, а прилітає мені відповідь у вигляді ГОЛОСОВОГО ПОВІДОМЛЕННЯ із відмовою. Знову-таки, без будь-якого інтро — просто голосове. Панове, це взагалі не професійно.

Антоніно, вдячний за Вашу щиру відповідь! Ми надали нашим рекрутерам інструкції з бізнес-комунікації, але саме завдяки таким відгукам, як Ваш, ми розуміємо, коли рекрутери не дотримуються їх. Це допомагає нам вдосконалювати внутрішні процедури. Дякую Вам ще раз і бажаю успіхів у пошуку ідеальної роботи! З найкращими побажаннями, Андрій.

Працюю Talent Acquisition Specialist в компанії Pharmbills вже майже рік. Що сказати, такої класної, дружньої і позитивної команди в мене ще не було. Тут вас чують, прислуховуються і завжди відкриті до нових ідей, змін і покращень.
Кожен тут професіонал, завжди готовий прийти на допомогу і дати пораду, колеги завжди готові закаверити.

Працювати тут-дуже комфортно :)

Підтримали: Lien AuAndrii Girzhev

Нещодавно у мене була можливість пройти співбесіду в компанії Pharmbills. Загальне враження від процесу було лише позитивним. Запитання були відповідні, дозволяючи ефективно продемонструвати свої навички та досвід. Процес співбесіди був добре організований та швидкий, а інтерв’юери — професійні та ввічливі. Можу щиро рекомендувати компанію для потенційних кандидатів!

Підтримали: Kostiantyn KokinAndrii Girzhev

Я Accounts Payable Representative, работаю в Pharmbills более полутора лет, удалённо из дома. Мне очень нравится подход компании к обеспечению своих сотрудников всей необходимой аппаратурой, ежемесячные стабильные выплаты, и возможность повысить зп два раза в год. Отдельное спасибо за коллективные мероприятия: выходные вместе в Затоке с крутейшей вечеринкой, походы в боулинг, предновогодние онлайн встречи, и многое другое!
Люблю, рекомендую ♥️♥️♥️♥️♥️

Підтримали: Andrii GirzhevKseniia Ostrovska

Працюю в компанії вже понад 2 роки. До цього 10 років працював у США і дуже звик до Західного підходу. Що я знайшов у Pharmbills так це такий саме підхід — відкритість комунікацій, stress free environment, фокус на результаті, а не мікроменеджменті. І Pharmbills це звичайно люди, розумні, працьовиті та кльові, тут дуже приємно працювати, тому що завжди є ті, хто тебе підтримують, з тобою побрейностормлять і допоможуть втілити ці ідеї у життя.

Вакансії Pharmbills