Pharmbills

Київ, Одеса, Вінниця

Це мій перший негативний відгук на ДОУ, але накипіло. Проходила співбесіди у компанію на позицію HR. Не буду довго описувати весь процес, щоб не займати час, але компанії слід попрацювати над хайрингом і роботою рекрутерів. Вибачте, але це не окей, коли ти відгукуєшся на позицію, а рекрутер пише тобі на пошту, скидує свій контакт і ПРОСИТЬ НАПИСАТИ ЇЙ В ТЕЛЕГРАМІ. Це перше. Друге: за фідбеком щодо подальших кроків треба звертатись самостійно і нагадувати, що мені обіцяли повернутись із фідбеком через 2-3 дні, а не через тиждень. І то, після мого нагадування. А тепер фіналочка: я пишу рекрутеру, вона мені не відповідає більше дня, потім відповідає мені ГОЛОСОВИМ ПОВІДОМЛЕННЯМ. Ні «доброго дня», нічого, просто голосове повідомлення із проханням почекати ще трошки. Окей, чекаю. Через декілька днів знову нагадую про себе, пишу повідомлення, а прилітає мені відповідь у вигляді ГОЛОСОВОГО ПОВІДОМЛЕННЯ із відмовою. Знову-таки, без будь-якого інтро — просто голосове. Панове, це взагалі не професійно.

Антоніно, вдячний за Вашу щиру відповідь! Ми надали нашим рекрутерам інструкції з бізнес-комунікації, але саме завдяки таким відгукам, як Ваш, ми розуміємо, коли рекрутери не дотримуються їх. Це допомагає нам вдосконалювати внутрішні процедури. Дякую Вам ще раз і бажаю успіхів у пошуку ідеальної роботи! З найкращими побажаннями, Андрій.

Працюю Talent Acquisition Specialist в компанії Pharmbills вже майже рік. Що сказати, такої класної, дружньої і позитивної команди в мене ще не було. Тут вас чують, прислуховуються і завжди відкриті до нових ідей, змін і покращень.
Кожен тут професіонал, завжди готовий прийти на допомогу і дати пораду, колеги завжди готові закаверити.

Працювати тут-дуже комфортно :)

Підтримали: Andrii Girzhev

Нещодавно у мене була можливість пройти співбесіду в компанії Pharmbills. Загальне враження від процесу було лише позитивним. Запитання були відповідні, дозволяючи ефективно продемонструвати свої навички та досвід. Процес співбесіди був добре організований та швидкий, а інтерв’юери — професійні та ввічливі. Можу щиро рекомендувати компанію для потенційних кандидатів!

Підтримали: Kostiantyn KokinAndrii Girzhev

Я Accounts Payable Representative, работаю в Pharmbills более полутора лет, удалённо из дома. Мне очень нравится подход компании к обеспечению своих сотрудников всей необходимой аппаратурой, ежемесячные стабильные выплаты, и возможность повысить зп два раза в год. Отдельное спасибо за коллективные мероприятия: выходные вместе в Затоке с крутейшей вечеринкой, походы в боулинг, предновогодние онлайн встречи, и многое другое!
Люблю, рекомендую ♥️♥️♥️♥️♥️

Підтримали: Andrii GirzhevKseniia Ostrovska

Працюю в компанії вже понад 2 роки. До цього 10 років працював у США і дуже звик до Західного підходу. Що я знайшов у Pharmbills так це такий саме підхід — відкритість комунікацій, stress free environment, фокус на результаті, а не мікроменеджменті. І Pharmbills це звичайно люди, розумні, працьовиті та кльові, тут дуже приємно працювати, тому що завжди є ті, хто тебе підтримують, з тобою побрейностормлять і допоможуть втілити ці ідеї у життя.