Petcube, Inc.

21...80 спеціалістів
Ukraine, USA and worldwide

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Компаныя практикуэ максимально дивне HR інтерв’ю, де ви не тільки демонструєте навички рахування в умі, а ще за 10 хв маєте вродити графік діаграмму певного процесу, в той час коли у вас навіть немає інструментів для цього, просто щоб знайти встановити і згадати як це робиться у вас піде більше часу.

Побачили в Фейсбуці під постом Олександра Борнякова про прийняття законопроекту 4303 щодо режиму ДіяСіті коментар CEO Petcube Ярослава Ажнюка
·
«Вітаю! Дякую за час і зусилля які ти вклав і вкладаєш у цей законодавчий фронт».

Чи пітримує ваша компанія режим ДіяСіті?
Відповідь на питання важлива для спеціалістів, які підтримали петицію Стоп Дія Сіті!!

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.