Perspective

Київ, Кривий Ріг, Ужгород, Черкаси, Шостка

3 відгуки

Працював колись в цій компанії, коли розробників ще можна було перерахувати по пальцях (років 4-5 назад). Пройшов шлях від розробника до ліда. Залишились теплі спогади та контакти по сьогоднвшній день. Дійсно був дружній колектив без зайвого прессингу та відчуття поділу на «керівник» — «підлеглий». Формат роботи однієї команди над спільною метою. Гарна компанія для отримання досвіду та розвитку.

Просьба научить Алену Карасевич внимательно читать профили кандидатов на djinni. Попросила меня открыть контакты, чтобы глянуть резюме, в итоге пишет, что им нужен пэм с веб опытом, хотя у меня четко в профиле написано, что я с продуктовой команды и ни слова о вэбе

Чудова та дружня компанія. При наймі задачі перед мною стояли чіткі. По мірі їх виконання усі умови виконуюються. Лояльний та дружній менеджмент. Дуже сподобалось, що усі процеси в компанії описані, і не для того щоб «просто були», а для того щоб усім були зрозумілі алгоритми дій в тих чи інших ситуаціях. Мінусів, які б псували враження про компанію, поки що не помічено Впевнено рекомендую! :)

Підтримали: Антон Фабянчук