Perspective

Київ, Кривий Ріг, Ужгород, Черкаси, Шостка

У компанії дуже цікавий підхід до найму

Подав заявку на вакансію Junior Front-End Developer на Джинні і отримав від Tanya Solovei відмову зі словами що я не з міста Кривого Рогу, тому я не підхожу, а моє повідомлення що взагалі то я з Кривого Рогу, було вже проігноровано.

Написав рекрутеру у телеграм про непорозуміння, і запитав про те де сами офіс знаходиться (Кривий Ріг місто не маленьке, а адреса офісу напевно велика таємниця, тому в описі вакансії та сайті компанії її немає), але і тут моє повідомлення було прочитано, але проігноровано.

Цікавий підхід, нічого не скажеш =)

Вітаю, Глібе.
Перепрошую, за цю прикру ситуацію, що склалась, це була помилка.
Ми провели роботу над помилками, і постараємось в майбутньому не повторювати їх.

Працював колись в цій компанії, коли розробників ще можна було перерахувати по пальцях (років 4-5 назад). Пройшов шлях від розробника до ліда. Залишились теплі спогади та контакти по сьогоднвшній день. Дійсно був дружній колектив без зайвого прессингу та відчуття поділу на «керівник» — «підлеглий». Формат роботи однієї команди над спільною метою. Гарна компанія для отримання досвіду та розвитку.

Підтримали: Alyona Karasevych

Просьба научить Алену Карасевич внимательно читать профили кандидатов на djinni. Попросила меня открыть контакты, чтобы глянуть резюме, в итоге пишет, что им нужен пэм с веб опытом, хотя у меня четко в профиле написано, что я с продуктовой команды и ни слова о вэбе

Вітаю. Вас попросили відкрити резюме, для повного ознайомлення з професійним досвідом, освітою, навичками. Те що ви працювали в продукті, зовсім не заперечує подальшому ознайомленню з резюме, оскільки опис в профілі, зазвичай досить лаконічний.
Тож проблем з вичитуванням профілів зовсім немає.
Вам бажаю успіху!

Чудова та дружня компанія. При наймі задачі перед мною стояли чіткі. По мірі їх виконання усі умови виконуюються. Лояльний та дружній менеджмент. Дуже сподобалось, що усі процеси в компанії описані, і не для того щоб «просто були», а для того щоб усім були зрозумілі алгоритми дій в тих чи інших ситуаціях. Мінусів, які б псували враження про компанію, поки що не помічено Впевнено рекомендую! :)

Вакансії Perspective