PERSONALITIES Про нас Маєте невирішені питання щодо пошуку співробітників? — Відповідь за PERSONALITIES! За короткий проміжок часу наша компанія досягла результатів, які говорять самі за себе! У роботі ми поєднуємо успішний досвід команди, розуміння тонкощів ринку, нестандартний підхід та увагу до деталей.
12 квітня 2021

Junior JavaScript developer (вакансія неактивна)

Київ

Необхідні навички

What do we expect from you:

real practical experience in JavaScript (it can be non-commercial experience, but you should have at least minimal JS coding experience)

good knowledge of HTML and CSS

any of JavaScript frameworks knowledge would great

Pre-Intermediate level of English

Пропонуємо

What we provide:

flexible working schedule

highly competitive salary

free English classes;

Vacation, paid sick leaves, insurance, gym;

opportunity to improve your knowledge of web-development

You can work remotely or work in our comfortable office .

Waiting for your CV!

Обов’язки

We suggest working as a Developer on current projects and participate in code review and tasks planning activities

We are actively developing IT company that provides a wide range of high-quality products, solutions and services in the field of information technology.

Now we are looking for junior JavaScript developer !

If you are smart, if you want to work and study new technologies, send you CV and get the opportunity to join our team!

Гарячі вакансії для початківців

Всі вакансії для початківців