Perpetio

Львів, Таллінн (Естонія)

Кожен раз, коли мені пропонують роботу на Лінкедіні я відповідаю — «Я вже працюю в найкращій компанії в світі.» Тут і живі люди з якими можна тягнути приколи, і файний офіс, цікаві проєкти і просто флоу в компанії приємний. Ідеал це не коли нічого додати, а нічого забрати. Perpetio якраз про це.

Підтримали: Oksana OmelchenkoNadia Zadorozhna

В Perpetio я працюю зовсім мало, але з впевненістю можу сказати, що тут чудово. Дружній колектив, прекрасні умови праці, гарно поставлені всі робочі процеси та, мабуть, найосновніше — це довіра до працівників.У компанії дбають про працівника та прислухаються до порад і побажань, дають можливість розвиватися не лише у своєму напрямку, але й в інших.

Підтримали: Nadia Zadorozhna

Працював в Perpetio 2 роки: дуже сподобалась атмосфера всередині компанії, цікаві проекти і дуже дружній колектив. Також з плюсів можна виділити крутий офіс в класній локації, гнучкий робочий графік і можливість працювати віддалено (ще до того, як це стало обовязковим) декілька днів в тиждень. Різні плюшки типу англійської, happy hour, печеньки і т.д. теж присутні)
Загалом, плюсую до всього, що написали Юля з Сергієм, і з задоволенням рекомендую Perpetio)

В Perpetio очень теплая семейная атмосфера! Я пришла сюда после большой компании и после всей той бюрократии с круговоротом безликих сотрудников здесь очень уютно и приятно работать. Когда вы только приходите, вас встречает Надя, сердце компании, и больше не хочется уходить. Мне довелось поработать на разных интересных проектах — к тебе всегда прислушиваются и учитывают твое профессиональное мнение при принятии решений по проекту. Нету строгого графика и слежки за твоим присутствием — главное, чтобы был прогресс по работе. Много всяких ништячков вроде фруктов и печенек в офисе, пицца на Happy Hour по пятницам, английский, организация праздников/корпоративов тоже на высшем уровне.
Но если вы любите толстый слой бюрократии и строгие процессы как в больших компаниях, вам не сюда)

Підтримали: Yuriy BerdnikovNadia Zadorozhna

В компанії мені працювалось добре та комфортно. З плюсів та мінусів для себе особисто виділив наступне:
Плюси
— комфортний просторий та новий офіс
— дійсно плаваючий графік, все залежить від проекту, приходь коли хочеш лиш би робив свою роботу добре
— про такі колективи кажуть — ’’сімейний’’. Вам завжди спробують допомогти з таскою навіть якщо абсолютно не знайомі з технологією)
— просто максимальний комплект безкоштовної їжі в офісі, який я бачив. Тут вам печеньки, фрукти піца і тд. Хоч бери і живи там на пуфах)
— безкоштовні уроки англійської
— всі готові до діалогу
— якщо відключать світло вас не будуть тримати в офісі і скажуть йти додому, хоча попросять при можливості попрацювати трішки вдома
— всякі подаруночки на свята
Мінуси
— технічне забеспечення це потужний ноутбук, але мені більше подобається працювати за монітором(ами), я думаю це можна буде вирішити, якщо є необхідність

Підсумок такий, що офер приймати можна якщо він вас влаштовує. Все залежить від проекту на якому ви будете працювати в принципі як і всюди, правда ще від колективу, але тут з цим все дуже добре.

Сергій, дякуємо за теплі слова! це безцінно :)

Ходила на собеседования в компанию Перпетио. Остались очень положительные впечатления. Очень понравились Надя HR и основатели компании, сверх положительные ребята. Атмосфера в компании классная и дружественная. Предлагали отличные условия. В итоге, я выбрала другую компанию, но однозначно впечатления от ребят самые лучшие. Ребятам желаю развития и успехов!

Вакансії Perpetio