Perpetio

Львов, Таллинн (Эстония)

В компанії мені працювалось добре та комфортно. З плюсів та мінусів для себе особисто виділив наступне:
Плюси
— комфортний просторий та новий офіс
— дійсно плаваючий графік, все залежить від проекту, приходь коли хочеш лиш би робив свою роботу добре
— про такі колективи кажуть — ’’сімейний’’. Вам завжди спробують допомогти з таскою навіть якщо абсолютно не знайомі з технологією)
— просто максимальний комплект безкоштовної їжі в офісі, який я бачив. Тут вам печеньки, фрукти піца і тд. Хоч бери і живи там на пуфах)
— безкоштовні уроки англійської
— всі готові до діалогу
— якщо відключать світло вас не будуть тримати в офісі і скажуть йти додому, хоча попросять при можливості попрацювати трішки вдома
— всякі подаруночки на свята
Мінуси
— технічне забеспечення це потужний ноутбук, але мені більше подобається працювати за монітором(ами), я думаю це можна буде вирішити, якщо є необхідність

Підсумок такий, що офер приймати можна якщо він вас влаштовує. Все залежить від проекту на якому ви будете працювати в принципі як і всюди, правда ще від колективу, але тут з цим все дуже добре.

Поддержали: Viktor BohushNadia Zadorozhna

Сергій, дякуємо за теплі слова! це безцінно :)

Ходила на собеседования в компанию Перпетио. Остались очень положительные впечатления. Очень понравились Надя HR и основатели компании, сверх положительные ребята. Атмосфера в компании классная и дружественная. Предлагали отличные условия. В итоге, я выбрала другую компанию, но однозначно впечатления от ребят самые лучшие. Ребятам желаю развития и успехов!