6 квітня 2025 14:44

Oksana Kotyk

Процес почався позитивно, відразу дали тестове завдання. На другому етапі зустрічі з керівниками відгука уже не було. Просто пропали. Мій висновок — не розглядати більше цей бренд.

Підтримали:  Anna Nemesh

LinkedIn

1 коментар

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Вітаю, Оксано!
Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже шкода, що процес співбесіди не виправдав ваших очікувань. Ми завжди прагнемо бути відкритими та прозорими на кожному етапі відбору. Ваш досвід важливий для нас, і ми обов’язково врахуємо його для покращення майбутніх процесів. Сподіваємось на можливість співпраці в майбутньому, і ще раз вибачаємося за будь-які незручності, які могли виникнути.