6 квітня 2025 14:44
Процес почався позитивно, відразу дали тестове завдання. На другому етапі зустрічі з керівниками відгука уже не було. Просто пропали. Мій висновок — не розглядати більше цей бренд.
Вітаю, Оксано!
Дякуємо за ваш відгук. Нам дуже шкода, що процес співбесіди не виправдав ваших очікувань. Ми завжди прагнемо бути відкритими та прозорими на кожному етапі відбору. Ваш досвід важливий для нас, і ми обов’язково врахуємо його для покращення майбутніх процесів. Сподіваємось на можливість співпраці в майбутньому, і ще раз вибачаємося за будь-які незручності, які могли виникнути.
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.