10 лютого 2024 11:18
Мав досвід подаватися на вакансію Data Analyst. Хочу поділитися гарним враженням від спілкування з Вікторією (HR) та Оленою (Marketer Developer). Чудово було організовано комунікацію. Спершу призначили співбесіду через тиждень від моменту узгодження, але з’явилось вікно і оперативно перенесли співбесіду. Спілкування з Оленою було змістовним, дружнім, приємним та легким. Олена дала відповіді на усі мої питання. Тестове завдання було дуже чітко описано. Після його виконання дуже оперативно надали детальний відгук із зазначенням плюсів та мінусів по кожному завданню. Рекомендую кандидатам подаватись на вакансії у цю компанію. В мене від спілкування залишись тільки приємні враження)
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.