Також мала співбесіду з Diana Skebska на позицію Qa, пройшов тиждень — жодного фітбеку

Вікторіє, доброго дня! Дякую дуже, що написали тут свій фідбек. Подали Вашу кандидатуру до розгляду, але на разі чекаємо фідбек від клієнта, так як вакансія тимчасово on hold, вибачте, що вчасно не прокомунікували цей момент. Будемо виправлятися🙏

Мала співбесіду з Diana Skebska на позицію Дизайнера, співбесіда пройшла чудово, а потім десь через тиждень приходить фідбек: «Thanks a lot for your time and interest in Perfsol!
Unfortunately, due to the Intro Interview results, we can’t propose you a position of Middle Android Developer.» але є одне АЛЕ я ж то не девелопер. Ситуація вже вирішена, і то була випадкова помилка, але осадочок лишився(

Привіт! Дякую дуже за фідбек. Так, з мого боку сталася помилка в надсиланні фідбеків, але в той же вечір я взяла додатковий фідбек у проджект менеджера і ми вирішили цей момент через мейл та додатково через Лінкедин. Я дуже дякую за розуміння, ми стараємося стати кращими і не допускати таких моментів у майбутньому.

Perfsol — це справжня сім’я! Я вважаю, що в компанії все починається з керівників, і вони задают тон. Микола та Володимир просто чудові люди — відкриті, щирі, чесні, прекрасні спеціалісти. Тому і вся команда підібралася відповідно — це і круті спеціалісти, з якими приємно працювати та вчитись у них, і також чудові люди, з якими можна просто поспілкуватись. В такій атмосфері завжди хочеться робити проекти ще краще, розвиватись, досягати нових висот разом з компанією.

Підтримали: Diana SkebskaVolodymyr Khodonovych

Всім привіт! Мене звуть Ярослав і я працюю як SEO-Specialist.
Коли я прийшов до цієї компанії я відразу відчув як співробітник компанії, а не працівник. У перший тиждень мені дали ознайомитися з усім і з усіма і кожен виділяв мені стільки часу скільки мені було потрібно і зараз коли я працюю вже більше місяця я так само продовжую спілкуватися на рівних з будь-яким співробітником цієї компанії. Це допомагає мені доносити свої ідеї та плани щодо розвитку проектів! Тому набагато легше домовитися про стратегію з керівництвом цієї компанії. Тому я радий, що працюю в цій компанії)
Всім гарного дня!

Підтримали: Diana SkebskaVolodymyr Khodonovych

Perfsol — це комфортна робоча атмосфера, яка мотивує. Мотивують люди, мотивує цінність компанії, мотивують результати, мотивує бажання зростати разом. А сама комфортність полягає у тому, що ти на своєму місці не просто виконувач, ти й ініціатор нових ідей, які завжди почують і до яких прислухаються.

Підтримали: Diana SkebskaVolodymyr Khodonovych

Особисто для мене Perfsol — це місце для реалізації потенціалу та розкриття твоїх можливостей.
Я щасливий працювати тут і бути дотичним до формування процесів, які допомагають членам нашої команди почуватися впевенено та комфортно щодня.
Бачу, як до нас приходять новіх хлопці та дівчата, і як менеджмент компанії робить все можливе, щоб вони розвивалися, зростали та ставали кращими з кожним днем!
Perfsol — це місце, куди я завжди йду із задоволенням, де працюють люди, близькі мені за духом.
Якщо у вас буде така можливість — обов’язково приєднуйтесь до нас!

Perfsol це як соулмейт! Щиро вдячна за можливість працювати з крутими людьми. Сподобався процес онбордингу на проекти, колеги дуже допомагають, в офісі класний мікроклімат. Тут зважають на твою думку та турбуються про працівників)) Рекомендую

Працюю у компанії Perfsol не так давно, але вже є що сказати.

Найбільше мені сподобалось:

1. Атмосфера в компанії дуже тепла, відношення до працівників — вище всіх похвал, для мене це найголовніше!

2. Адекватний і швидкий процес рекрутингу. Не було відчуття шаблонного підходу.

3. Зрозумілий, комфортний і швидкий процес онбордингу на проект.

4. Чудова компанія з крутими спеціалістами та керівниками. Прекрасна можливість для розвитку, велика кількість цікавих проектів і є з чого вибрати та підібрати той, що найбільше подобається.

Вакансії Perfsol