Perfectial

Киев, Львов, Ивано-Франковск

9 ноября 2014 13:04

Igor Lutsyk, Senior Engineer – Motorola

Працюю у цій компанії вже майже 9 місяців, загалом — дуже позитивні враження, гарний колектив, адекватне керівництво, цікаві проджекти, багато плюшок. Основні пункти які мені імпонують:

— вільний графік(правда, довелось трохи попрацювати над цим, так як я — тім і техлід, важко було вибиди для себе плюс-мінус вільний графік, але все таки менеджмент пішов на зустріч)
— менш-більш добре виставлені процеси (звісно тут все залежить від команди і проекту — особливо твого ліда та менеджера, але загалом можу сказати, що тут стараються)
— свобода вибору технологій і методів реалізацій (знов ж таки, це від замовника та проекта більше залежить, але загалом по фірмі відчуваю фрідом в способах реалізації, тобто коли є гарна ідея, чи ідея використовувати якісь нові підходи та реалізації — тут це вітається)
— технічні токи, де можна поділитись знаннями і почути щось нове
— сертифікації за рахунок фірми
— Saeco еспрессо машини на кожному поверсі, і завжди є молоко, де ти можеш зробити собі супер запашну каву чи лате безкоштовно, кращої кави я ще не пив, реально, деколи зранку це мотивує приходити на роботу
— відпочинковий підвал, де є настільний футбол, теніс, кімнати відпочинку, велика кухня, з лінією подачі їжі на обід, навіть, вроді є якісь тренажери, правда я ними не користувався ще...
— медичне страхування
— зручне розміщення офісу зі своєю великою парковкою та охороною, є велопарковка, яка також під охороною

Компанія активно розвивається, є офіси в США які працюють над замовленнями, планується скоро стати голд партнером Microsoft, за час моєї роботи штат збільшився майже вдвічі. Рекомендую цю фірму як для початку карєри так і для її продовження. Надіюсь комусь допоможе цей фідбек.