Perfectial

Киев, Львов, Ивано-Франковск

Проходив співбесіду в Perfectial і захотілось залишити відгук про сам процес. По-перше, неймовірна швидкість: я отримав офер буквально через день, після надсилання резюме (в той же день поспілкувався з рекрутером Iryna Nyzhnia, на наступний день було проведено технічне інтерв"ю, а вже наступного ранку отримав офер). По-друге, хочеться відмітити комфорт в проведенні технічного інтерв"ю — це не виглядало, як здача екзамену, а більш було схоже на обговорення технічних питань (скажу, що не на всі питання, я був готовий відповісти, але це не вплинуло на комфорт спілкування). В цілому весь процес залишив позитивні враження.

Все дуже класно, всі процеси в компанії відбуваються злагоджено. Сімейна і приємна атмосфера. Компанія піклується про працівників і є відчуття що ти не просто гвинтик в системі. Знають що роблять! Все зроблено щоб співробітники могли працювати в комфортних умовах.

Проходив багато співбесід в різних компаніях, але тільки в цій компанії було по справжньому легко та приємно спілкуватись, та пройти через всі етапи співбесід.
HR Настя Кузів це професіонал свого діла, завжди тримала в курсі подій на всіх етапах співбесід та зробила цей процес максимально комфортним.
Одразу відчувається дружелюбна атмосфера та рівень компанії.

Одна з найприємніших компаній, в яких мені довелося працювати. Причому якщо зараз власним комфортом я завдячую найбільше саме замовнику, то в Perfectial це диктується саме духом і атмосферою самої компанії, навіть коли проект не дуже «заходив» — а так воно по суті і вийшло, що за майже три з половиною роки роботи «свій» проект я мав лише десь півтора, а ще два роки був напружений і важкий досвід, але мене тримало те, що це все-таки улюблена контора.
Не знаю, чи мій досвід 2.5-річної давності є особливо релевантний тепер, коли фірма вже має свої офіси в двох інших містах, але мені запам’яталася і дружня атмосфера, і чудові свята, і плідні зустрічі на tech talks, і найкращі курси англійської (так, Соломія!), і офіс із лінією подачі їжі, спортзалом і печивом, і соціалка з чудовою медичною страхівкою...
Мабуть, це єдине з моїх колишніх місць праці, куди я міг би повернутися.

Найліпша компанія в якій працював. Багато речей в них дуже класно поставлені. Дуже рекомендую.

Any company has its own strengths and weaknesses. I’ve been staying at Perfectial for about two years because of their English classes. Attending the classes you will have learned the grammar perfectly, and you will practice a lot. If Solomia, who is my teacher at Perfectial, was my university lecturer, I would work at least for Facebook now. It’s such a pity none of three universities I studied at had such an amazing professor. I should have found such great classes much earlier.

I’ve completed Perfectial’s Upper-Intermediate course and have been recommended for an Advanced group which has started this month. After completing the course my level has become at least half as much better again as the initial one, whilst I’d worked with the American and the Irish previously. I recommend to attend not only the regular classes, but also Solomia’s speaking club which she prepares a lot of fascinating activities for. Believe me the studying is fun.

Also I’d like to mention the coffee isn’t bad at Perfectial.

Працюю у цій компанії вже майже 9 місяців, загалом — дуже позитивні враження, гарний колектив, адекватне керівництво, цікаві проджекти, багато плюшок. Основні пункти які мені імпонують:

— вільний графік(правда, довелось трохи попрацювати над цим, так як я — тім і техлід, важко було вибиди для себе плюс-мінус вільний графік, але все таки менеджмент пішов на зустріч)
— менш-більш добре виставлені процеси (звісно тут все залежить від команди і проекту — особливо твого ліда та менеджера, але загалом можу сказати, що тут стараються)
— свобода вибору технологій і методів реалізацій (знов ж таки, це від замовника та проекта більше залежить, але загалом по фірмі відчуваю фрідом в способах реалізації, тобто коли є гарна ідея, чи ідея використовувати якісь нові підходи та реалізації — тут це вітається)
— технічні токи, де можна поділитись знаннями і почути щось нове
— сертифікації за рахунок фірми
— Saeco еспрессо машини на кожному поверсі, і завжди є молоко, де ти можеш зробити собі супер запашну каву чи лате безкоштовно, кращої кави я ще не пив, реально, деколи зранку це мотивує приходити на роботу
— відпочинковий підвал, де є настільний футбол, теніс, кімнати відпочинку, велика кухня, з лінією подачі їжі на обід, навіть, вроді є якісь тренажери, правда я ними не користувався ще...
— медичне страхування
— зручне розміщення офісу зі своєю великою парковкою та охороною, є велопарковка, яка також під охороною

Компанія активно розвивається, є офіси в США які працюють над замовленнями, планується скоро стати голд партнером Microsoft, за час моєї роботи штат збільшився майже вдвічі. Рекомендую цю фірму як для початку карєри так і для її продовження. Надіюсь комусь допоможе цей фідбек.