PeopleForce

Працюю в компаніх вже понад 3-х років, перше місце де настільки довго затримався :)
Але дуже цьому радий!
Єдине за все моє життя маю в коллегах дуже і дуже классних людей з різних кутків світу, та дуже радий з усіма бачитись, коли зявляється така можливість!

Починаючи з якісного онбординга (в самому PeopleForce), мав можливість дуже сильно вирости як професіонал разом зі своїми коллегами та бізнесом загалом, менеджери завжди підтримують в різних робочих моментах та не менше за персональні теми, якщо загалом є про це є спілкування, звісно.

Загалом: неймовірно крутий продукт з чудовим майбутьнім!
Неймовірний колектив спеціалістів де багатьох можу назвати друзями та завжди полягатись на їх підтримку.

Підтримали: Анастасия Дёмина

Маю негативний досвід співбесіди із представниками цієї компанії на позицію до відділу продажів.

В цілому, незадоволена комунікацією із HR та менеджеркою, які не мають чіткого уявлення щодо компетенцій спеціаліста, який їм потрібен на дану позицію та не поважають час кандидатів. (очікування на одне просте вточнення займало більше 10 днів).

Напевно, продукт дійсно є успішним та корисним для користувачів та є спеціалісти яким приємно працювати у компанії, але cпілкування не можна назвати професійним та прозорим.

Бажаю компанії покращити модель спілкування із потенційними співробітниками та найняти більш професійну HR команду.

Шановна Юлія,

Дякуємо Вам за відгук та зацікавленість у нашій компанії PeopleForce та рекрутинговому процесі на позицію Sales Manager.

Перед тим, як відповісти Вам, я звернулась до своїх колег рекрутера та директорки напрямку, з якими ви мали можливість спілкуватись протягом процесу, щоб дізнатись подробиці вашої комунікації. Також, я попросила скріншоти листування з Вами, щоб врахувати всі моменти.

Мені дуже шкода, що у Вас склалося негативне враження після спілкування з моїми колегами, проте, детально познайомившись з ситуацією, я бачу, що ви надали не зовсім точну інформацію.

Під час співбесіди, Ви поділилися своїми пріоритетами стосовно ринків Іспанії та Латинської Америки, адже Ви маєте релевантні знання іспанської мови, але, на жаль, це не відповідало вимогам вакансії, на яку Ви проходили співбесіду. Наші колеги чесно повідомили, що наразі ми шукаємо кандидата, який буде працювати з українськими ринками та, у меншій мірі, європейськими ринками (де Іспанія не входить).

Ми розуміємо, що вибір правильного ринку для роботи має велике значення для кожного кандидата, тому це спричинило певні сумніви. Однак, з урахуванням вашого релевантного та цікавого досвіду, ми запропонували Вам почекати та звернулись до керівників іншого департаменту, який співпрацює з регіонами, що більше відповідають вашим перевагам, з метою з’ясування можливості пропозиції вам позиції Sales Manager у цьому відділі.

На жаль, розглядання вашої кандидатури для іншого регіону зайняло певний час, а вакансія відповідного відділу наразі відсутня. Як тільки рекрутер отримала інформацію, вона зразу повідомила вам про це. Незважаючи на все, ми збережемо ваші контактні дані і обов’язково звернемося з пропозицією, якщо з’являться нові можливості.

Ми обов’язково врахуємо ваш коментар, щоб вдосконалити нашу роботу у майбутньому. Дякуємо за вашу увагу.

Бажаємо успіхів у вашій кар’єрі!

З повагою,
Лілія
HR-менеджер компанії PeopleForce.

Працюю в PeopleForce з серпня, дуже круто що люди об’еднані єдиною метою. Так це стартап, але яке задоволення створювати процеси з 0, пробувати краще те що спрацює для клієнта. Усі завжди відкриті для фідбеку. Усе це дуже мотивує!

Підтримали: Zamir Suyarov

Працюю в PeopleForce два роки і дуже задоволена командою та її корпоративною культурою. Це не просто колектив, а друзі, з якими ми пройшли найскладніший період у житті. Позитивно дивує обізнаність та зацікавленість керівництва у процесах, ідейність та відкритість колег. Рідний маркетинг — найкращий 💛

Підтримали: Zamir Suyarov

Компанія — любов! ❤️
Наша команда — це найкращі, проактивні спеціалісти, які не тільки колеги, а й друзі!
Саме завдяки такій крутій команді Піплфорс росте так швидко і є лідером у своїй індустрії!

Радію, що пощастило так надихатися своєю роботою та компанією!

Підтримали: Liliia Martyniuk

Працюю тут вже майже 3 роки і дуже задоволена! Компанія розвивається і дає можливість розвиватися і мені, і моїй команді. Всі проблеми яки трапляються на шляху вирішуються, під час ковіду і під час війни відчувається підтримка компанії, особливо керівників.
❤️

Підтримали: Liliia Martyniuk

Проходила співбесіду з компанією на позицію СМО.
Другу співбeсіду перенесли за 1 хвилину до початку, без попереднього повідомлення.
Коли вона все ж відбулася, посеред співбесіди мені було повідомлено, що позиція якби вже закрита, але не хотіли знов відміняти тому вирішили зустрітись.
Що ж, дякую, це велика честь, оскільки більше мені немає на що витратити ресурси.
Жодної поваги до кандидата. Не рекомендую.

Галина, нам дуже прикро, що у вас склалися такі враженя від нашої компанії. Ми зʼязалися з Вами по електронній пошті для вирішення цього питання.
Дякую.