PeopleForce

21...80 спеціалістів
Київ

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Проходила співбесіду з компанією на позицію СМО.
Другу співбeсіду перенесли за 1 хвилину до початку, без попереднього повідомлення.
Коли вона все ж відбулася, посеред співбесіди мені було повідомлено, що позиція якби вже закрита, але не хотіли знов відміняти тому вирішили зустрітись.
Що ж, дякую, це велика честь, оскільки більше мені немає на що витратити ресурси.
Жодної поваги до кандидата. Не рекомендую.

Підтримали: Марк Сахаров

Галина, нам дуже прикро, що у вас склалися такі враженя від нашої компанії. Ми зʼязалися з Вами по електронній пошті для вирішення цього питання.
Дякую.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.

Вакансії PeopleForce