PeopleForce

Київ

1 відгук

Проходила співбесіду з компанією на позицію СМО.
Другу співбeсіду перенесли за 1 хвилину до початку, без попереднього повідомлення.
Коли вона все ж відбулася, посеред співбесіди мені було повідомлено, що позиція якби вже закрита, але не хотіли знов відміняти тому вирішили зустрітись.
Що ж, дякую, це велика честь, оскільки більше мені немає на що витратити ресурси.
Жодної поваги до кандидата. Не рекомендую.

Галина, нам дуже прикро, що у вас склалися такі враженя від нашої компанії. Ми зʼязалися з Вами по електронній пошті для вирішення цього питання.
Дякую.