26 вересня 2023 18:57

Вікторія Ходаківська

Привіт усім, хто тут є!
Нещодавно у Peiko з’явилась відкрита вакансія HR Assistant і почитавши про вакансію, почитавши відгуки і полазивши у них на сайті я вирішила спробувати себе і податись на цю вакансію. Тому хочу розказати про рекрутинг в цій компанії.
Мені відразу сподобалось що в вакансії прописаний процес найму, і всі етапи співпали з тим, що було написано. Спочатку мені написала рекрутер, відразу запитали які очікування по зп і я вважаю це правильним запитанням, адже якщо б у нас не співпали очікування і ми дізнались про це на фінальних етапах — було б дуже прикро обом сторонам. Далі було інтерв’ю з рекрутером Яною, яка виявилась дуже приємною у спілкуванні людиною, розпитали багато про мій досвід, але і багато розповіла про компанію, розказала також про цінності компанії і коли поговорили за них, то тут стався однозначний метч!
Доволі швидко отримала відповідь після інтерв’ю і далі було тестове. Тестове було доволі великим, але насправді цікавим і по суті, тому що в нього входили всі ті задачі, з котрими стикається ейчар протягом роботи. З ним я впоралась за тиждень приблизно, Яна на всі питання дала відповідь і не квапила. Як тільки відправила тестове, мене відразу попередили скільки чекати на результат — 2-3 дні, не більше. І так і сталося, протягом двох днів мені дали відповідь про те, що мене запрошено на фінальне інтерв’ю з HRBP Катею.
Тут хочу додати, що по-перше мене приємно вразило, що сказали за скільки днів дадуть відповідь — за стільки і дали, не розтягували час зі зворотнім зв’язком і це круто, зараз якщо чесно таке рідко зустрінеш. По-друге, HR Катя написала надзвичайно розгорнутий відгук на кожне моє виконане завдання, розписала сильні сторони і те, що можна було б покращити, всі коментарі були по ділу, я залишилась дуже задоволена і згодна абсолютно з кожним.
Ну і на фінальному інтерв’ю з Катею стався метч № 2, я відчула, як тут цінують команду, мені відповіли абсолютно на всі питання, які цікавили, це було нестандартне, легке і невимушене спілкування, після якого я також залишилась більше, ніж задоволена.
Як фінал, тепер я частина Peiko і дуже цьому рада! Сподіваюсь, зможу внести щось нове і достатньо користі для таких доброзичливих і кльових людей :) і це я ще не всіх знаю! Не дочекаюсь першого дня роботи))

Дякуємо за відгук та за те, що обрала нашу компанію!

Нам надзвичайно приємно чути, що ти оцінила наш підхід до процесу найму та спілкування з кандидатами. Ми завжди намагаємося дотримуватися прозорості та поваги до кожного, хто хоче приєднатися до нашої команди. Цінності нашої компанії не лише слова, і ми раді, що ти відчула це під час спілкування з нашою командою.

Ми впевнені, що твій вклад буде цінним та ефективним для нас всіх.

Твоя команда Peiko 🚀