14 вересня 2023 1:31

Serge Piven, Senior Project Manager в Plarium

Один з найгірших рекрутинг процесів в моєму житті, проходив інтервʼю влітку з hr — Іра Андросова, враження залишись такі що памʼятаю по сьогодні:

— Саме інтервʼю йде 1.5 години
— HR задає питання які в адекватних компаніях задають спеціалісти на етапі зустрічі з командою, як результат не розуміє відповіді, неправильно їх записує, повернулась з фідбеком з якого видно що мій час на розмову був витрачений дарма, мої слова були перекручені в часті випадків (знову таки, це виходить з того що hr сама не розуміє що питає), додумані за мене (хоча можно було спитати напряму). Який сенс в таких інтервʼю? Ви так бережете драгоцінний час своїх спеціалістів, що відправляєте hr що не розуміється в темі з довжелезним списком питань більш ніж на годину, по спеціалізації яка не її? Мені такий процес не зрозумілий. Саме компанію оцінити не можу, не працював, але точно можу оцінити ваш hr на 1 с 10.

Підтримали:  Max Shulgin

Доброго дня!

Нам шкода, що спілкування з нашою компанією не відповіло Вашим очікуванням. Ми розглянемо можливість включення технічних спеціалістів на більш ранніх етапах спілкування, щоб забезпечити ефективніший і точний процес технічних фідбеків.

Дякуємо за ваш відгук.