4 липня 2023 11:21

Yuliia Dereniuk, HR Generalist в SnapAds

Привіт!
Пропрацювала в Peiko майже рік на посаді IT Recruiter і можу з впевненістю сказати, що досвід тут був дуже цінним та корисним. Я багато чого навчилась, адже компанія дає можливість покращувати як свої хард так і софт скіли. Мені дуже імпонує підхід компанії до розвитку і структурованість, що видно вже з перших днів онбордингу та і на всіх етапах інтерв’ю. Окремо хотіла б виділити Recruitment Team Lead Тетяну, яка завжди допомогала та навчала і дала безліч цінних уроків:)

В Peiko працюють відкриті, грамотні та професійні люди і я рада, що мала змогу з ними познайомитись. Компанія справді слідує заявленим цінностям і неодноразово це проявляла в роботі і в ставленні до працівників.

Рекомендую всім Peiko🙌
Дякую за співпрацю🤝

Ми раді, що твій досвід у Peiko був цінним та корисним. Наша компанія прагне надавати можливості розвивати як професійні, так і особисті навички, і ми дуже цінуємо твою відданість і наполегливість у роботі.

Слова про Recruitment Team Lead Тетяну дуже важливі для нас, і ми передамо їй слова вдячності!

Дякуємо за рекомендацію Peiko та сподіваємося на подальшу співпрацю у майбутньому! 🚀