13 червня 2023 10:18

Davyd Bendeiani, Lead research and verification Manager / Assistant team lead в INFUSE

Доброго дня та хочу залишити свій відгук щодо вакансії IT Lead Generation manager , яка, на мій погляд , була досить привабливою і жахливий або незрозумілий хайринг процес .
Суть в тому що на початку, у перший день я отримав лист на який практично одразу відповів , чесно та добросовісно. Також я є кваліфікованим фахівцем з досвідом роботи у тій же практично сфері. Рекрутер мені написав проте після першої комунікації всі наступні відповіді від рекрутера тривають день /два та більше навіть узгодити співбесіду неможливо , це незважаючи на те що я жодного разу не проігнорував запиту або уточнення , а мене проігнорували всі.

Таке ставлення до кандидата з досвідом та людини, яка показує свою зацікавленість, є неприємною та створює тільки негативне враження про вашу компанію . А я думав що ви набагато краще та завжди був готовий вам довести що саме я підходжу на посаду.

3 коментарі

Доброго дня!

Нам шкода, що у Вас склалися такі враження від спілкування. Ми цінуємо кожного кандидата, одразу зреагували на Ваш відгук на вакансію та почали діалог запропонувавши засетапити інтервʼю.
Перша частина коммунікації припала на вихідні дні, саме тому вийшла пауза, але ми б обовʼязково до Вас повернулись.

Ми зробимо все можливе, щоб покращити наші процеси та забезпечити кращу комунікацію в майбутньому.

Дякуємо за ваш відгук.

Дякую за вашу відповідь, проте зазначу що це було не на вих точно, сетап інтервʼю так і не відбувся ,хоча ,як я і сказав, відповів я через декілька хвилин буквально.

Ситуацію прояснили , дякую та заперечень не маю