10 лютого 2023 16:18

Денис Рудяк, Backend Developer в Obrio(Genesis)

Привіт!
Працював в компанії Peiko останніх півтора роки, однозначно головними первагами даної компанії фігуруть цінність та повага до співробітника, локальна культура та максимально спроощена взаємодія між керівництвом та звичайним розробником. Навіть у такий складний час компанія максимально намагалася дбати про співробітників, зарплати всі виплачувались вчасно та без проблем. Особисто для мене було цінним це відсутність повного мікро контролю, завжди всі робочі процеси супроводжувались максимальною взаємоповагаю та довірою. Також компанія завжди дарувала сувеніри та подаруночки на різні свята та дати(окремо можу відзначити, що до цього підходили завжди креативно та цікаво) Головними юнітами я вважаю дійсно кваліфікованих розробників, діє локальне комюніті по різним напрямкам (Frontend/Backend) — тут ти завжди можеш зробити запит на допомогу, або задати всі необхідні запитання. Мені вдалося попрацювати на проектах пов`язаних із Blockchain тематикою та вважаю це цікавим досвідом) Проекти в загальному були завжди цікаві, де всі завжди намагалися налаштовувати внутрішні процеси, щоб всі комфортно себе почували та ефективно реалізовували свої задумки. Тому підсумовуючи можу точно порадити компанію для нових кандидатів, тут ви точно знайдете можливість сваморозвиватися та працювати в хорошій атмосфері

Денисе, дякуємо тобі за такий теплий відгук про нашу компанію!

Нам також було приємно з тобою співпрацювати, бажаємо тобі успіхів та кар’єрного зростання.

До нових зустрічей, команда Peiko 🚀