4 грудня 2022 15:44

Yulia Kuziura, Project Manager в Peiko

Привіт! Я працювала в Peiko на посаді ПМ понад рік. Дуже імпонує відкритість команди і дружня атмосфера. Завжди є люди, до яких можна звернутись по допомогу. Peiko — це ідеальне місце для самореалізації. Можна сміливо пропонувати свої ідеї, практикувати менторство чи public talk.

Регулярно проводяться ревʼю роботи спеціалістів, складаються персональні роадмапи, що дуже важливо для зросту та роботи над помилками. Для бажаючих є безкоштовні курси англійської. Мені пощастило попрацювати на різних проектах (блокчейн, медіа тощо) з клієнтами в Канаді, Європі та Азії.

В мирний час регулярно проходили тімбілдинги та посиденьки з піцою та настолками. Також зараз керівництво компанії подбало про автономність в разі зникнення електроенергії: можна працювати з офісу, де зажди є інтернет та живлення. На випадок блекаутів придбаний Starlink та генератор. Тому кількість колег в офісі знову почало зростати. Народ дуже веселий та відкритий. Почуття гумору — одна з найголовніших вимог, тому готуйтесь))

Рекомендую! Була рада з вами працювати!

Юля, дякуємо тобі за такий відгук про нашу компанію!

Нам теж було надзвичайно приємно з тобой працювати, бажаємо тобі успіхів та до нових зустрічей 😊