26 квітня 2022 13:21

Bogdan Samchuk, Project Manager в Peiko

Я працював в компанії Peiko більше двух років на позиції Project Manager. Це були дуже насичені два роки, повні величезною кількістю світлих спогадів і движух.

Найбільшим плюсом для мене були люди які тут працюють. Дуже приємна та благодатна атмосфера, адекватні і талановиті люди. Туть я знайшов багато хороших друзів <3

Коли я прийшов до компанії ми пройшли через перший тяжкий період. Це був коронавірус. Поки інші компанії звільняли чи віправляли в неоплачувану відпуку своїх співробітників — ми працювали. Наші заробітні плати не були ні урізані ні жодного разу затримані невзіраючи на кризу. По суті як співробітники ми не відчули кризи взагалі. Не було проблем а ні з віддаленою роботою, а ні з іншими моментами. Я дуже добре це запам’ятав і викарбував до списку питань до будь-якої компанії — «А як Ви пережили кризу коронавіруса?»

Інший момент який не переставав мене дивувати — керівництво компанії дісно дослухається до співробітників. Завдяки цьому робочий процес ефективний і досить комфортний. Тут ваше рішення має реальну вагу, і при достатній обоснованості має можливість на своє місце і подальше втілення.

Другим показовим періодом для компанії стало повномасштабне вторгнення москалів. Крім допомоги співробітникам по всім пов’язаним питанням, компанія активно допомагає і Збройним силам. Звісно що нікого не звільнили, і як під час першого періоду — ніяких проблем з виплатою заробітніх плат ніт.