4 лютого 2021 16:54

Сергій Панько, Project Manager

Всім привіт, працюю в компанії Peiko вже 3-й рік і хотів би поділитися своїми враженнями, особливо в непростому 2020 році.

Вцілому, вважаю, що мені пощастило з Peiko. Радують не заїжджені проекти, виключно кастомна розробка і досить прогресивне використання технологій. І окремо — команда драйвових профі, які не сидять на місці. Якщо потрібна порада / експертиза — завжди отримаєш допомогу (навіть пізно ввечері в Slack: Where work happens).

Тепер про карантинні реалії 20-го. Карантин мене особливо не торкнувся, у мене і моєї команди не було днів, коли ми сиділи б «на бенчі». Так, ми втратили частину оплачуваних проектів в період весни-літа (як і багато інших компаній, загалом), але при цьому не було проблем зі своєчасною виплатою заробітної плати.
Хочу відмітити стратегію керівництва компанії, зберігши команду без переглядів ЗП або звільнень. Прийняли ситуацію, обговорили цілі та плани, поїхали далі.

За форматом — на даний момент частина команди працює віддалено, інша частина в офісі і всі за власним вибором — політика лояльна.

Що зараз: зараз з’явилося багато нових проектів, працюємо над вдосконаленням процесів у всіх відділах, шукаємо нових лідерів і збираємо всередині нові команди по частині розробки. Є чим зайнятися)