61 відгук

Pecode з тих компаній, що залишають гарні враження, навіть якщо співробітництво не склалось. Попри вимоги замовника, ви чудово організували всі етапи інтерв’ю.
Оресте, Ліліє, Максиме, дякую за гарну організацію всіх інтерв’ю, і своєчасно наданий інформативний зворотній зв’язок.

Підтримали: Orest IskivNastia Matskiv

Мав співбесіду з Орестом, рекрутером компанії. Був приємно вражений якістю інтерв"ю також за інсайти котрі отримав під час. Також дякую йому за корисний фідбек після зустрічі.

Підтримали: Orest IskivNastia Matskiv

Пройшла весь хайрінг процес у цій компанії і зі свого досвіду хочу сказати, що склалось враження, що в Pecode дбають про людей.

Хочу відмітити підхід рекрутерки Анастасії. На першому етапі хайрінгу, де я власне і спілкувалась з Анастасією, я відчула, що до кандидатів ставляться з повагою із самого початку.

Також хотілось би відмітити Святослава, який проводив технічну співбесіду. Всі поставлені запитання були зрозумілими та доречними та і загалом відчувалось, наче ми просто обмінюємось досвідом.

Наступним етапом була співбесіда з тім лідом, а також мені додатковою активністю запропонували попрактикуватись у пресейлі, так як до цього я такого досвіду не мала. Це також було дуже цікаво, адже сюди був додатково залучений сейлс менеджер, що свідчить про те, що компанія дуже пильно ставиться до підбору кандидатів.

Після кожного етапу, мені казали скільки часу потрібно на фідбек, проте фідбеком зі мною не ділились)) І хоч я отримала офер, всеодно мені було цікаво почути, на що саме звертали увагу всі спеціалісти, які були залучені у хайрінг процес.

Загалом у мене склалось вкрай позитивне враження!)

Підтримали: Orest IskivNastia Matskiv

Проходив співбесіду у цій компанії, мені все сподобалось. Не можу не відмітити Ореста — щирий та відвертий. Таких тепер мало...

Підтримали: Orest IskivNastia Matskiv

У двох словах: якби я знала, що десь на світі існує Pecode, я би прийшла до них раніше. :D

Якщо розлого:
Pecode відкриває тобі шляхи розвитку. Pecode підтримує. Pecode класний))
(гугл-аналітика, ти вже зрозуміла, про кого я це пишу, правда?)

Згадуючи процес найму, не можу не відмітити Христину як найдоброзичливішу рекрутерку з тих, що я знаю, — саме це, напевне, і захопило моє серце. Технічна співбесіда з head of department теж залишила найкращі спогади: коли інтерв’ю — не екзамен, а радше сесія з обміну досвідом і думками. Вийшла зі дзвінка з відчуттям, що знаю і вмію більше, ніж уявляла на той момент)

Fast forward 1,5 роки: попрацювала на кількох крутих проектах різного спрямування, працювала з ментором, була ментором, ділилась досвідом і всотувала його від інших, отримувала інсайти з інших відділів та напрямків.
Окремо хочу згадати про систему performance review для кожного співробітника; такий підхід особливо цінний, бо дає тобі зрозуміти, куди рухатись далі, і як ставати кращою версією себе. Компенсація за роботу теж на гідному рівні, і переглядається разом із досягненнями на PR. І ще окрема дяка за підтримку в процесі сплати податків — для новачків це просто порятунок перед суворим обличчям держави.

Станом на зараз, Pecode — це моя гавань і місце чудових людей, проектів, планів на майбутнє. Тут цінують твою думку, організовують майстер-класи і заходи, плекають свій сад і працюють з будь-якого куточка світу. Діляться враженнями та врожаями)), обіймаються при зустрічі (якщо хочеш!), підтримують тих, кому це потрібно.

І хай когось ти бачиш щоденно, когось — раз на здибанці, а про когось лише чув, як про далекого родича, Пекод — то сім’я 💚

Нещодавно мав змогу особисто взяти участь у процесі найму у Pecode. Спілкування почав з Орестом, після невеличкої організаційної співбесіди одразу назначили технічну. Її проводила тім лід іншого проєкту з подібними технологіями, співбесіда мені сподобалася, всі питання були адекватними та зрозумілими, видний досвід у проведенні таких інтерв’ю. Після успішного проходження техінтерв’ю, назначили міт із Head of Web, на якому задавали питання по софт скілам, на кшталт: «Які були б твої дії, якби сталася ситуація X і тобі недоступний варіант A». Співбесіда залишила приємні враження, адекватна людина, що розуміє, як повинен бути налаштований такий процес. Після певного часу після цієї співбесіди, Орест повідомив, що компанія не може запропонувати позицію, через те, що «ми не дійшли консенсусу щодо твоєї кандидатури». Намагаючись зрозуміти, чому так вийшло, просив розказати про причини такого рішення більш детально. Перша причина: "Досить суб’єктивна ситуація, хтось відчув, що спрацюється, хтось ні"😐. Потім отримав ще одну, виявилось, що тімліду було зі мною некомфортно спілкуватися та вони не певні, чи буде мені комфортно працювати у середовищі компанії. Робіть висновки, перед тим, як подаватися до компанії. Загалом процес мені сподобався, люди привітні та видно, що знаходяться на своїм місцях, але у разі відмови на зрозумілий фідбек не сподівайтеся.

Вітаю Артеме,
Дякуємо, що поділився враженнями та зворотнім зв‘язком. Безперечно були сильні сторони, які ми побачили на інтерв‘ю, і які сподіваємось допоможуть тобі в пошуку твоєї ролі.
В нашому з тобою випадку співпраці, «cultural fit» саме в конкретну команду був основним фокусом.
У цій співбесіді Лідер напрямку виступав не в ролі особистості, якій подобається чи не подобається, а в ролі знавця своєї команди і її представника на інтерв‘ю. Він в першу чергу відштовхується від потреб команди, викликів з якими вона зараз працює, і якого підсилення вона потребує. Тому ми обирали в першу чергу не технічного фахівця, а тіммейта, яка/який буде ідеальним доповненням для команди і корпоративної культури клієнта. На жаль, з тих трьох зустрічей, які ми пройшли, ми не утворили цього відчуття.
Нам імпонує твоя завзятість щодо зворотнього зв‘язку і прагнення зростати завдяки ньому, тому беремо на себе зобов‘язання надати тобі розгорнутий зворотній зв’язок від всіх учасників твого хайрінгу. І звісно, бажаємо тобі знайти свою команду, стати їхнім сильним доповненням та разом долати виклики сьогодення.

Процес найму не зміг залишити мене байдужою, вирішила приєднатись до позитивних відгуків :) Так само проходила співбесіду з Орестом, було дуже легко спілкуватись, були конкретні питання по розюме, а не прохання переказати весь його зміст. Це показало, що підготовка до співбесіди була проведена детально, що не може не радувати.

Після співбесіди Орест завжди був на зв’язку, технічна співбсіда пройшла чудово, було дуже приємно поспілкуватись з частиною майбутньої команди, всі запитання були по темі та дозволили зрозуміти, як вже налагоджені процеси компанії та цінності її працівників. Також було приємно, що команда вже була ознайомлена з тим, що відбувалось на першій співбесіді, що дало можливість ніби продовжити розмову, а не починати все з початку.

Коли отримала офер (а це відбулось максимально швидко після технічної співбесіди), погодилась без сумнівів, адже вважаю процес рекрутингу дуже показовим, і тепер з нетерпінням очікую першого робочого дня.

Підтримали: Orest IskivNastia Matskiv

Співбесіду проходив з Орестом. Сподобалась дуже спокійна, невимушена атмосфера розмови, наче і не співбесіда, а зустріч зі старим другом :) У той же час були чітко викладені вимоги до позиції (Lead Generation Manager); Орест ставив правильні питання, розповів про всі бенефіти Pecode. Загалом — враження від співбесіди позитивні, сподіваюсь що з кращими таймінгами вдасться поспівпрацювати у майбутньому :)

Підтримали: Orest IskivNastia Matskiv

Прочитавши інші відгуки, хочу тільки підтвердити вже сказане. У мене спілкування з Pecode почалось із соурсером Лілією, і одразу відчулось що люди працюють на зовсім іншому рівні.

Далі продовжив знайомство із компанією на зустрічі із рекрутером, Орестом. Співбесіда пройшла максимально продуктивно: без загальних запитань, суто по темі. Не зважаючи на це, завдяки підходу Ореста також вдалось познайомитися ближче і персонально.

На всіх наступних етапах (технічна співбесіда, співбесіда із клієнтом), Орест постійно був на зв’язку і зі всім допомагав, завжди був прозорим і надавав якомога більше інформації, тому місця для непорозуміння не залишалось.

Вже після отримання оферу, в мене був максимально комфортний онбоардинг в компанії, про що потурбувалась величезна кількість людей. Навіть працюючи дистанційно, не у Львові, відчуваєш себе частиною великої команди Pecode💚

Офер отримав від іншої компанії, але хотів би залишити відгук стосовно спілкування.
Проходив співбесіду в даній компанії на позицію Junior MQA, рекрутером була Анастасія.
Інтерв’ю були дуже приємні, без води, чіткі і структуровані, тому враження тільки позитивні)

Моя співпраця з компанією Pecode стала незабутньою. Вже з перших етапів найму відчувався професіоналізм і відкритість команди. Співбесіда з рекрутером, Орестом, була приємною і невимушеною, створивши приємне враження.
Особливо вражає підхід компанії до новачків. Процес онбордингу створює дружню та гармонійну атмосферу, де всі привітні і завжди готові допомогти. Я приємно здивований підтримкою та позитивною енергією, яку випромінюють колеги. Це створює мотивацію для досягнень та сприяє розвитку.
Компанія Pecode справді покладає акцент на людей та створює сприятливу атмосферу. Я гордий бути частиною цієї команди та рухатися вперед разом з ними.
Дякую Pecode за такий позитивний досвід і можливість рости разом! ❤️

Підтримали: Anna BrukhOrest IskivNastia Matskiv

Хочу залишити і свій відгук. Проходила співбесіду з Орестом та Вікторією і від самого початку була вражена таким доброзичливим відношенням.
Не було ніякого дискомфорту в спілкуванні. Після співбесіди Орест постійно був на зв’язку та давав апдейти з приводу нашої співбесіди.
Я отримала офер та почався онбординг. І це щось особливе.
Онбординг влаштували таким чином, щоб нова людина максимально швидко познайомилася з компанією та співробітниками.
Всі привітні, знайомляться, вітають на пропонують свою допомогу в разі чого.
Поки що я дуже задоволена і немає жодного мінуса який би я могла відзначити.
Дякую компанії за таку приємну атмосферу і підтримку новеньких співробітників 🙌

Підтримали: Anna BrukhOrest IskivNastia Matskiv

Дуже приємні та щирі люди. Компанія приймає активну участь в підтримці нашої бродьби з ворогом. І всяко підтримує та мотивує співробітників.

Хочу поділитися своїм позитивним досвідом у процесі найму в компанії Pecode. Від самого початку цей процес вражає своєю професіональністю і відкритістю.

Співбесіда з рекрутером була приємною, завдяки Оресту, який зумів створити невимушену і дружню атмосферу. Відчуття, ніби ми вже давно знайомі, додало позитивного настрою і комфорту під час розмови. Це дійсно цінується і робить процес найму набагато приємнішим. Особливо важливим після цього було отримати зворотній зв’язок щодо мого тестового завдання від ведучих дизайнерів.
Вражає, як Pecode підходить до підбору своїх тіммейтів. Обирає не одна людина, а ціла команда, що дуже круто, так як помітно, що думка інших важлива.

Процес онбордингу також на високому рівні. Інтеграція в колектив настільки легка і гармонійна, що я навіть не очікувала чогось подібного.

Особливо приємно помічати, що компанія не лише створює умови для кожного співробітника, але і відзначати, як Pecod-iвці взаємодіють між собою, надають підтримку та створюють надзвичайно позитивну атмосферу та енергію. Це дійсно видно і відчувається, і створює додатковий мотив для роботи та досягнень.

Ось це все призвело мене до впевненості, що я обрала правильну компанію для свого кар’єрного розвитку. Я рада бути частиною P e c o d e. Йдемо далі досягати висот разом 🙌

Отримала офер на позицію middle full stack у цій компанії. Приємно здивував процес найму від і до.
Першим етапом класично є скрінинг з рекрутером. Орест, рекрутер компанії, професійно розповів про концепцію нашої майбутньої співпраці, і надалі аж до самого оферу залишався на звʼязку (особливо у телефонному режимі, тож усі блоки та уточнюючі питання з моєї сторони доволі швидко вирішувались)
Другий етап — технічна співбесіда. Цікавим підходом було провести інгліш скрінінг у перші 10-15 хвилин інтервʼю. Надалі: половина теорія, половина лайв код.
Третім етапом було тестове, запропонований варіант показати свої здібності, яких трошки не вистачило під час лайв кодингу (з ким не бува 🥲). Часу дали достатньо, саме завдання — не рокет саінс та не трьохярусна аппка, тому блоків і непорозумінь не виникло, то ж загалом зайняло трохи менше повноцінного робочого дня.
Останній крок був дзвінок з лідом-менеджером-головою команди Максимом, як скрінінг софт скілів, після якого сумнівів про наш метч не залишилось ні у Pecode, ні у мене :)
Дякую вам, працюємо 💪

Працюю в компанії на позиції Lead Generation Specialist вже три місяці і дуже задоволений усім, шо зі мною було тут за цей час) Починаючи від дуже комфортного етапу онбордингу, закінчуючи атмосферою всередині тімки — все створено «про людей та для людей». Дякую, Пекоде! 💚

Проходив співбесіду у цій компанії на позицію Sales Manager. Співбесіда була із рекрутером Орестом. З ним було дуже легко і приємно спілкуватися, наче я його вже знав до цього. Година пролетіла непомітно. Далі був етап тестового завдання. Виконав завдання і отримав фідбек через кілька днів як і обіцяли. Фідбек був максимально детальним і дуже корисним. Нажаль, за результатами тестового я не підійшов, але буду радий підтримувати зв’язок!
Дякую!

Проходив інтерв’ю у цій компанії. Хочу відзначити дуже комфортну бесіду із рекрутером Орестом та конструктивне інтерв’ю із технічним спеціалістом Романом.
Залишились позитивні враження від нашого спілкування.

Пройшов 2 співбесіди з Pecode. Офер не отримав, але процес був дуже крутий :)

Дуже круте спілкування вийшло з Орестом, професіоналізм та досвід як рекрутера дуже запамʼятався.

Зі сторони компанія виглядає дуже цікавою та видно що процеси налаштовані круто. Якщо буде можливість працювати з Pecode — дуже рекомендую)

Підтримали: Orest IskivNastia Matskiv

Нажаль не зміг успішно пройти співбесіду, але хочу визначити досить професійний підхід на кожному етапі скринінгу.
Бажаю успіхів компанії та майбутнім кандидатам)

Працюючи в компанії приблизно півроку, можу з впевненістю сказати, що надзвичайно задоволений. Ще з моменту коли проходив співбесіду, сподобався дуже простий, але в той самий час, професійний підхід. Пройшовши співбесіду та пропрацювавши певний час був ще більше вражений. З моєї точки зору — компанія не тільки спонукає до розвитку, а ще й активно надає можливості, які надихають на подальшу роботу та саморозвитку.
Усе це, на додаток до дружнього колективу, де можна в будь-який момент звернутись за порадою або просто поговорити та пожартувати. Однозначно рекомендую Pecode.
Ну і Христина молодець :) Надзвичайний професіонал.

«Компанія Pecode — це про людей та для людей» — ви могли чути цю фразу на інтерв’ю або при першому вашому контакті з рекрутером компанії. І знаєте, мушу сказати, що це таки так, бо я не лише це говорила іншим, але й мала змогу відчути на собі.
Я долучалася до робити команди hr декілька місяців після успішного проходження курсів Heart Hunter. І що після курсів, що після мого недовгого перебування в компанії у мене залишилися лише позитивні враження. Хотіла б подякувати за досвід, який ви даєте можливість здобути не лише в сфері твоїх прямих обов’язків, але й в сферах, в яких ти плануєш розвиватися. Це точно компанія, яка прислухається до тебе та твоїх побажань у роботі. І це точно компанія, в якій вам варто працювати :)
Обійняла всіх!

Працюю в компанії вже півтора роки і хочу подякувати за можливості, що надає компанія, за підтримку у важкі часи не тільки працівників, а й наших захисників. Я прийшла в компанію на позицію QA Trainee і була приємно здивована підтримкою колективу (у будь яких питаннях). Тут можна рости як по своїй поточній позиції так і по іншому напрямку в якому ти бачиш своє майбутнє як спеціаліста. Немає зайвої бюрократії, все максимально прозоро і з турботою. Pecode то не просто про робоче місце, то про другу сім’ю.
З матеріальної точки зору ви отримаєте гідну компенсацію та регулярні рев’ю перформансу. Найголовнішим плюсом для мене тут є те що я можу пропонувати ідеї (щодо розвитку компанії і тд) і їх точно почують і візьмуть до уваги.
Дякую Pecode!

HR команда очень профессионально подходит к своей работе, что очень приятно и круто.
Христина ви — топ!)

Всім привіт! Проходила цього року інтернатуру в Pecode (MQA Internship). Залишились лише позитивні враження від компанії (дуже легка та дружня атмосфера). Відносно власне інтернатури, то це не були чергові курси з нудною теорією. Навчання максимально було наближене до реальної роботи, цікаві домашні завдання, котрі дуже детально перевіряли ментори і давали рекомендації щодо покращення. Власне ментори: Діма Мартянов, Антон Анікієв та Вікторія Підопригора завдяки вам я дійшла до фіналу навчання, оскільки саме вам вдалось зацікавити та показати практично що таке тестування.
А хто дочитав до кінця, отримує «інсайдерську інформацію». Пишу відгук по дорозі на роботу. Так, я працюю в Pecode😍
Резюме: легкий вхід в ІТ через інтернатуру (безкоштовну!) в Pecode.

Я виконала контрольне завдання і витратила на нього багато часу. У відповідь я отримала "На жаль, за результатами тестового завдання, колеги повідомили, що не можуть запропонувати мені дану позицію. Хотілось детальної відповіді.

Доброго дня!
Дякуємо за приділений час на виконання нашого тестового завдання.
Я надіслала вам розширений фідбек від технічного спеціаліста у нашу переписку :)

Всім привіт! Проходив свою першу співбесіду у компанії PeCode.І хочу сказати велике дякую рекруту Хрістині. Багато чого підсказали що і як краще підучити і що на настпуний раз підготовути. Був дуже радий такой відвортость и прагення допомготи мені)

Hi there! Проходила співбесіду в Pecode в sales department. Перше враження — супер нестандартна політика в компанії як у рекрутинг процесах, так і в загальному до підходів у роботі. Це зачіпає.
Насправді все інтерв’ю кардинально відрізнялося від інших, які я проходила — воно тривало 2 години і ми багато говорили на різні теми, які напряму не стосуються конкретної вакансії, тому любителям роздумувати над сенсом життя буде цікаво))
Склалося враження, що працівників в компанії підбирають дуже ретельно. Шукають людей, які не лише будуть виконувати свою роботу якісно, але й долучатися до вирішення проблем у відділі, брейнштормити і віддаватися роботі у компанії на 100%.
Якщо ви готові брати участь у житті компанії не лише з точки зору професії, але й спільних цінностей та місії — робота у Pecode точно для вас!)

Привіт! Працював в Pecode пів року. Залишились лише позитивні спогади і враження. Приємний колектив та дружня атмосфера. Лояльне керівництво. Цікаві проекти. Гнучкий графік. Рекомендую!

Hello, World!)
Нещодавно проходив співбесіду на позицію Middle AQA Engineer. Було дуже приємне та комфортне спілкування з HR Христиною. Порадувало адекватне технічне завдання. Виконував без фанатизму та надлишковості — просто та зі смаком)
Також приємно вразив технічний інтерв’юер Данило. Цікаві й небанальні питання, які змушують мозок працювати, звертатись до свого досвіду, а не просто згадувати суху теорію.
Загалом склалися приємні враження від процесу. Комунікація була дуже злагоджена та своєчасна.
Дякую)

Всім привіт! Відгукнувся на вакансію ui ux дизайнера. В продовж, дня — двох, мені вже прийшла пропозиція від Христі Козак пройти тестове завдання. Було дуже приємно, що Христя також досить оперативно дала мені відповіді на мої запитання по тестовому. Взагалі круто, коли тебе не залишають 1 на 1 з тестовим, і дають уточняючі відповіді по ньому.

Через певний час після того, як я відправив тестове, зі мною зв’язався Орест, і ми домовились про онлайн зустріч. До зустрічі трохи хвилювався, але зрозумів, що дарма, тому що все пройшло дуже класно, саме спілкування було легке і приємне. Було відчуття, ніби я з другом спілкуюсь. Якщо така вся команда, тоді я дуже хочу працювати в Pecode.

Подала своє резюме на позицію лідогенератора. Перше з чим я зіштовхнулася — це приємне спілкування з Настею в лінкедині :) Спершу треба було виконати тестове завдання, яке мені дуже сподобалося. Адже виконуючи його вже починаєш розуміти з чим ти будеш працювати. Здала тестове, на наступний день отримала відповідь, що воно сподобалося і мене запросили на співбесіду. На диво, це була перша співбесіда перед якою я майже не хвилювалася, була впевнена, що все пройде добре. Так і сталося. Під час дзвінка познайомилася не тільки з Настею, а і з Орестом. Це було дуже приємне і тепле спілкування впродовж години, час навіть не відчувався. Дякую Насті та Оресту за їх професійність та хороше перше враження від компанії.

Відгукнувся на вакансію, відправив резюме, одразу запропонували зробити тестове. Зробив його, відправив і отримав відмову без жодного відгуку.
Дуже шкода, що моя робота була зроблена даремно, тільки витратив час.
Тому перед тим, як відправити сюди CV, добре подумайте, щоб ваша робота, та ваш час не пройшли даремно.

Потрапив в компанію на інтернатуру, все проходило в приємній і дружній атмосфері, завжди отримував допомогу коли застрягав, чи не міг щось зрозуміти) Тут дякую Андрійові та Ігорю) Інтервю проводив Орест, все пройшло швидко і професіонально. Навіть попри те що я не мав досвіду ставлення було як до спеціаліта, що приємно здивувало, так тримати!)
Дякую за шанс побачити яке воно то Айті)

Спілкування на стадії перемовин було просто супер. Повага, пунктуальність, гумор. Оресу особливий респект, адже він був першим, хто складав враження про компанію. Дивлюсь із захопленням на подальшу роботу із командою!

Вітання! Пройшов я значить всі етапи і тепер, чекаю на відповідь) Загалом спілкування мені дуже сподобалось з усіма, особливо з Орестом, дуже по-дружньому пройшло все! Якби ще трохи розгорнуту відповідь давали, з приводу тестового завдання, то б ціни їм не було! Короче кажучи — РЕКОМЕНДУЮ!

Хоч я ще і не працюю в Pecode, але одразу хочу сказати, що з таким підходом до співбесід бажання працювати в цій компанії тільки збільшується. Хочеться подякувати Оресту, завдяки якому інтерв’ю пройшло як проста дружня бесіда (на відміну від деяких інших компаній, де на співбесіді неначе на допиті у прокурора).
Сподіваюся, що пройду технічне інтерв’ю та стану частиною команди!

Во время войны не просто найти работу, особенно после смены стека. Спасибо Оресту, что проявил интерес, за дружеское общение, за мотивацию. Отзыв на тестовое получил не в виде пяти строк сухого текста с целью отказать, а аргументированные замечания и рекомендации, что лучше исправить и как. Согласитесь, сейчас не многие компании утруждаются в этом. Это один из тех немногих случаев, когда после собеседования появилась мотивация доделать тестовое.

Почала працювати в Pecode нещодавно. Але вже за цей період можу сказати, що усі максимально дружелюбні та позитивні. Не лишили без уваги та відповіли на усі запитання! Мій старт був дуже комфортним. Дуже вдячна Оресту, бо саме з нього почався мій шлях у Pecode.
Сподіваюсь, що співпраця буде довгою та плідною!

Всім доброго дня!
Пропрацював в компанії відносно не довгий час, але можу з впевненістю сказати, що компанія однозначно вартує вашої уваги. Чудовий колектив, який тебе завжди підтримає. Надійні люди та добросовісне виконання всіх заявлених умов. Особливо хочу відзначити Ореста та Максима. Дякую вам за співпрацю і до нових зустрічей!

Хороша компанія, в якій пропрацював більше 3 років, з нею зміг найти себе в програмувані і вирости професійно.
Дуже крутий та дружній колектив та відкритий менеджмент.
Я радий, що працював у Pecode, за цей час у мене залишилися тільки позитивні враження.

Про компанію Peсode чув здебільшого хороші відгуки, тому і вирішив спробувати свої сили і це було варте того, команда прийняла позитивно, офіс просторий, а розташування доволі зручне.
Люди в цій компанії мені сподобались, але відзначити хочу і свого рекрутера Христину Городник, навіть на початку війни,(коли у мене було заплановане технічне інтерв’ю) у неї хватило часу і нервів щоб обговорити співбесіду і перенести її на зручний час, спитати як я і тут більша половина людей вкладається в компанію так як вона, щиро рекомендую Pecode і думаю наша співпраця буде довго і плідною.

Це точно унікальна компанія, де підхід до людей є максимально індивідуальний. Pecode дає простір для реалізації усіх ідей, а команда підтримує на кожному кроці. Дуже радію культурі навчання, бо є можливість отримати цінний досвід від колег та цікавих проектів. Часто організовуються інтернатури та стажування, що дозволяє новачкам спробувати свої сили в різних сферах. Усі на рівних, тому атмосфера лега і дружня)
Щаслива рости професійно в спільноті пекодівців😌

О, бачу я не не одна без фідбеку залишилась) Зробила тестове, поговорила з HR Khrystyna Horodnik. Вакансія закрита, але й досі відгуку не отримала...

Таки отримала фідбек) Дякую)

При наймі в дану компанію, перепитайте чи взагалі вакансія відкрита. Тому що на їхньому сайті висять не зрозуміло, які вакансії. Подавалась знайома на вакансію, яка по їхньому сайту актуальна, але з компанії прилетіло, що ми не набираємо на дану позицію, але вакансія досі висить на сайті. Ну одним словом не довіряйте їхньому сайту.

Дякую що повідомили, справді була не актуальна інформація на сайті, ми її вже прибрали. З актуальними вакансіями ви можете ознайомитись тут pecode.peopleforce.io/careers

Я дуже давно подаюся на різні вакансії та маю великий досвід з тим,що тестові завдання летять в прірву і не мають відповіді.
Ця компанія — ЄДИНА, з якої я отримала детальний відгук про свою роботу та помилки!
Дай Бог,щоб всі роботодавці так почали відповідати.
Я вам щиро дякую — це було саме корисне тестове, яке я колись виконувала та самий цінний фідбек.
Хай щастить!
Сподіваюсь, колись з вами таки буду працювати !

Пропрацювала тут трохи більше року і впевнено можу сказати, що Pecode це любов)
Крута атмосфера, чудові люди, цікаві проекти. Екстравертам особливо пощастить, бо є купа різних активностей і можливостей себе проявити.
З найголовнішого — тут важливі ти і твоя думка.

Спіткала мене доля, як і декількох людей тут, що зробили тестове та не отримали жодної відповіді. Написала мені HR Khrystyna, запитала чи не розглядаю пропозиції з працевлаштування та не бажаю виконати тестове завдання. Відповіді отримував швидно, погодився на виконання тестового завдання та виконав в цей же день, надіслав та попросив про фідбек.

Пройшло 7 чи 8 днів, вирішив запитати про результати, а в результаті отримав повний ігнор з боку Khrystyna. Наступного дня вирішив ще раз запитати, може було багато справ, те саме, моє повідомлення навіть не прочитане. Отже, будьте обачні при виконанні тестових завдань для Pecode software, бо є шанс дарма витратити час і не отримати жодної відповіді.

Дякуємо за ваш фідбек, ми будемо працювати над тим, щоб оцінювати кандидатів та інформувати швидше 🙂

Працюю в компанії більш 2.5 років.
Класна компанія. Хороший, просторий офіс, великі і цікаві проекти, а найголовніше — адекватне керівництво! Відмінний колектив і позитивна атмосфера.
Cтабільні великі проекти. Приємно що до твоєї думки завжди дослухаються і цінують.

Кажуть, що комадний дух, то ключ до успіху компанії. Кажуть правду, бо я вже втигла в цьому переконатися, приєднавшися до команди. В колективі панують дружні, майже сімейні відносини, немає бюрократії та показної ієрархії.
Можна працювати віддалено за необхідністю, адже налагоджена система роботи remote.

Серед інших плюшок:

— цікаві тематичні тімбілдінги
— корпоративи
— безлімітні кава/чай/жарти

Дякую Pecode ,за крутий початок моєї кар’єрі в іт))

І керівництво супер класне ❤️

Я дуже тішуся, що моїм першим місцем праці стала компанія Pecode software. Я прийшла сюди без досвіду, лише після курсів, проте я не думала, що мене настільки будуть підтримувати і сприяти розвитку, не лише професійному, але й особистому. Я дуже вдячна лояльному керівництву та дружній команді, тут чуюся важливою і відчуваю, що мою думку поважають. Компанія сама розвивається, ставить цілі і йде до них, а ми всі є маленькою частинкою тих великих змін. Я з гордістю і впененістю можу сказати, що Pecode це та компанія, яка дає можливості, лиш потрібно показати, що ти хочеш, можеш і робиш.За час який я тут працюю, я змогла вирости від researcher до IT Recruiter, бо користала з того, що мені дають. І пишу це від щирого серця, бо вірю, що тут працюють і працюватимуть лише найкращі.
Дякую, команда Pecode software, ви любов!💚

Дякуємо тобі за такий теплий та щирий відгук дуже любимо та цінуємо та щиро тішимось, що ти з нами ти і є любов💚

Работаю в Pecode Software полгода и безумно рада что судьба столкнула меня именно с этой компанией. До этого работала в различных студиях и мне есть с чем сравнивать. Здесь великолепный, тёплый коллектив, в который ты легко вливаешься и уже через неделю не знаешь как жил без этих людей. Дружеская атмосфера круглосуточно)) Все — профессионалы своего дела, с которыми приятно работать и у которых есть чему поучиться. Руководство всегда готово тебя услышать и помочь в любом вопросе. Проекты очень разные, что не может не радовать, успеваешь себя попробовать в разных направлениях, и вообще в принципе — здесь всегда интересные задачи, работать в кайф.
В компании широкие возможности расти и развиваться, обучаться, продвигаться по карьерной лестнице. Есть возможность работать на ремоуте, что из-за ситуации с вирусом — большой плюс, компания идет навстречу и помогает перевезти офисную технику на дом. График гибкий. Из плюшек — уютный офис, кофе/чай, печеньки. HR-ы — заботливые ангелы, которые всегда помогут)) Зарплата выплачивается вовремя, есть регулярное salary review.
Короче говоря, Pecode Software — это лучшее место чтобы реализовать себя и работать в комфортных условиях.

Підхід до людей у цій компанії особливий, адже можу впевнено сказати, що відчуваю себе цінним робітником незалежно від рівня досвіду. Pecode Software — компанія з якої я почав свій шлях в ІТ на посаді тестувальника, проте керівництво одразу зрозуміло мою мотивацію та бажання стати розробником. Компанія завжди сприяє професійному розвитку — я почав з посади тестувальника, згодом отримав можливіть писати автотести (чому був надзвичайно радий). Але на цьому все ще не закінчилось, адже компанія пішла на зустріч та дала нові можливості для навчання та розвитку й мені вдалось за відносно короткий термін вивчитись та почати працювати на посаді розробника і це все завдяки PecodeSoftware!
Керівництво компанії завжди тебе вислухає і постарається піти тобі на зустріч, щоб тобі було максимально комфортно працювати з командою. Дружній колектив, дружні команди, цікаві проекти. У будь-якому випадку тут дуже професійні працівники — завжди є у кого запитати пораду.
За свої 25 років я не затримувався ні на одній з робіт більше ніж на півроку, але покидати PecodeSoftware після 13 місяців роботи (7 місяців як тестувальник) я навіть боюсь =)
Якщо коротко все підсумувати — спробуйте попрацювати у цій компанії. Вам однозначно тут сподобається!!!

Працюю в Pecode більше двох років.
На 100 % згідна з попередніми дописувачами, що працювати тут дуже комфортно. Найбільші переваги як для мене:
— дружня атмосфера в колективі;
— можливість розвитку і навчання. За рахунок того що компанія невелика ти дуже швидко вчишся, маєш змогу спробувати себе на різних проектах. Це особливо корисно для Junior-ів, які тільки освоюють професію. Досягти тут рівня Middle набагато швидше, ніж в великих компаніях, де Trainee та Junior по пів року пишуть тест-кейси.
— керівництво працює разом з тобою, а це дуже великий плюс. Тримає руку на пульсі, в курсі ситуації на проекті, блокерів і завжди на твоїй стороні.
— гнучкий графік роботи + можливість ремоуту + смачна кава + печеньки + безкоштовна англ ....

Pecode — це місце, де я розпочав свою кар’єру в іт. Компанія, де тебе чують і дослухаються до твоєї думки, дають можливість розвиватися і допомагають тобі у роботі. Всі працюють з новими технологіями, рухаються вперед, удосконалюються. Мені пощастило працювати і розвиватися разом з Pecode Software.

Я працював у цій компанії рік. Гарний і дружній колектив. Добрі, навіть дружні, відносини з керівництвом. Регулярний перегляд ЗП. Гнучкий графік роботи. Цікаві проекти. Можливість розвитку. Керівництво дослухається до порад працівників. Я звільнився з компанії, тому що пішов з ІТ сфери, якщо буду вертатись назад в ІТ, це буде перша компанія в яку я звернуся.

Працюю в Pecode Software вже 3 роки
Був досвід роботи на інший компанії, але знову повернулась в Pecode.
Дружні відносини між керівництвом і підлеглими, завжди можна поспілкуватися з керівниками напряму.
Pecode— це насамперед команда! Колектив нереально крутий, професійний, відкритий, дружній, готовий завжди допомогти і підтримати. Гнучкий графік роботи, можливість працювати ремоутно та регулярний перегляд зарплат також є великим плюсом.

працюю в Pecode Software близько трьох років. Компанія активно розвивається і дає розвиватись всім хто в ній працює.
Дружній колектив, комфортна робоча атмосфера в офісі, гучкий графік, можливість працювати ремоутно .
Проекти різної складності, компанія орієнтується на іноземний ринок

Було дуже комфортно працювати в команді і в компанії загалом. Дружня компанія, як маленька сім’я, адекватне керівництво, з розумінням ставляться до студентів. Класний старта саме для початківців та студентів, багато чому навчалася, підтримують багато ідей, які пропонують, допомагають розвиватися в багатьох напрямках.

Надіслав резюме 8.10, відповіли швидко — 11.10 в мене вже було завдання для тесту(iOS напрямок). Завдання виконав і 14.10 відправив їм на перевірку. Попри те що, я мов розмову з Кристиною, яка всяко запевняла, що процес йде і не переживайте вам буде фідбек, в результаті цілковитий ігнор. Месенджери вона ігнорує повністю, а от по телефону з декількох раз можна додзвонитися. Я вже стільки телефонував, що вона казала: «А це ви, Тарасе. ....буду на місці я уточню на якому етапі і дам вам знати»)) до сьогодні🤣🤣 Рівень професійного етикету зашкалює. Обідно, що час витрачено, а фідбеку по проекту нема, щоб хоч самому розуміти, які слабкі сторони і т.д.

Надсилав своє CV в дану компанію на вакансію Trainee front-end (на той момент ще активну). Зв’язалися зі мною швидко та запропонували виконати тестове завдання. До моменту як мені надіслали тестове спілкування відбувалося в нормальному режимі.
Виконавши завдання надіслав його на перевірку з метою отримання відгуку або результату (будь-якого). Натомість зіштовхнувся з повним ігнором.
Вирішив написати через Телеграм прямо представнику компанії (в даному випадку HR Кристині, так як її номер був вказаний в самому оголошенні). Результат той самий — ігнор.
Дуже шкода, що так і не отримав будь-якого відгуку і моя праця була змарнована.
Тому, перед тим як надсилати своє резюме в цю компанію двічі подумайте, а чи варто витрачати свій час. Або безпосередньо при спілкуванні з HR дізнайтесь заздалегідь, чи будуть Вам відповідати після того, як Ви виконаєте свою роботу.

Доброго дня, Олег.
Перепрошую, що ви не отримали відповідь. На жаль вакансія закрилась через 4 дня після того, як Вам було надіслане тестове завдання. На дану вакансію було надіслано безліч відгуків і я не мали змоги зв’язатися зі всіма потенційними кандидатами та повідомити, що вакансія більше не актуальна.

Вакансії Pecode