2 березня 2021 12:56

Василь Сараматинський, UI Designer в ATP Autoteile

Спіткала мене доля, як і декількох людей тут, що зробили тестове та не отримали жодної відповіді. Написала мені HR Khrystyna, запитала чи не розглядаю пропозиції з працевлаштування та не бажаю виконати тестове завдання. Відповіді отримував швидно, погодився на виконання тестового завдання та виконав в цей же день, надіслав та попросив про фідбек.

Пройшло 7 чи 8 днів, вирішив запитати про результати, а в результаті отримав повний ігнор з боку Khrystyna. Наступного дня вирішив ще раз запитати, може було багато справ, те саме, моє повідомлення навіть не прочитане. Отже, будьте обачні при виконанні тестових завдань для Pecode software, бо є шанс дарма витратити час і не отримати жодної відповіді.

Дякуємо за ваш фідбек, ми будемо працювати над тим, щоб оцінювати кандидатів та інформувати швидше 🙂

Підтримали: Mishka Mishka

доброго дня, Василь. Ваше тестове було переглянуто командою дизайнерів (ви це можете побачити у своєму Figma-файлі) Проте, у нас дуже великий пул дизайнерів і щоб всіх оцінити та надати персональний фідбек кожному, іноді потрібно трошки більше часу очікування 🙂

Доброго дня, я не очікував розлогого фідбеку чи детального рев’ю, думаю для HR яка зі мною спілкувалась написати «Ваша робота розглядається, маємо багато кадидатів» не займе більше 30сек, а тут просто ігнор

Підтримали: Ella Elchyieva