16 листопада 2020 15:57

Maksym Vershynin, Front end developer в Pecode

Підхід до людей у цій компанії особливий, адже можу впевнено сказати, що відчуваю себе цінним робітником незалежно від рівня досвіду. Pecode Software — компанія з якої я почав свій шлях в ІТ на посаді тестувальника, проте керівництво одразу зрозуміло мою мотивацію та бажання стати розробником. Компанія завжди сприяє професійному розвитку — я почав з посади тестувальника, згодом отримав можливіть писати автотести (чому був надзвичайно радий). Але на цьому все ще не закінчилось, адже компанія пішла на зустріч та дала нові можливості для навчання та розвитку й мені вдалось за відносно короткий термін вивчитись та почати працювати на посаді розробника і це все завдяки PecodeSoftware!
Керівництво компанії завжди тебе вислухає і постарається піти тобі на зустріч, щоб тобі було максимально комфортно працювати з командою. Дружній колектив, дружні команди, цікаві проекти. У будь-якому випадку тут дуже професійні працівники — завжди є у кого запитати пораду.
За свої 25 років я не затримувався ні на одній з робіт більше ніж на півроку, але покидати PecodeSoftware після 13 місяців роботи (7 місяців як тестувальник) я навіть боюсь =)
Якщо коротко все підсумувати — спробуйте попрацювати у цій компанії. Вам однозначно тут сподобається!!!