Спіткала мене доля, як і декількох людей тут, що зробили тестове та не отримали жодної відповіді. Написала мені HR Khrystyna, запитала чи не розглядаю пропозиції з працевлаштування та не бажаю виконати тестове завдання. Відповіді отримував швидно, погодився на виконання тестового завдання та виконав в цей же день, надіслав та попросив про фідбек.

Пройшло 7 чи 8 днів, вирішив запитати про результати, а в результаті отримав повний ігнор з боку Khrystyna. Наступного дня вирішив ще раз запитати, може було багато справ, те саме, моє повідомлення навіть не прочитане. Отже, будьте обачні при виконанні тестових завдань для Pecode software, бо є шанс дарма витратити час і не отримати жодної відповіді.

Дякуємо за ваш фідбек, ми будемо працювати над тим, щоб оцінювати кандидатів та інформувати швидше 🙂

Працюю в компанії більш 2.5 років.
Класна компанія. Хороший, просторий офіс, великі і цікаві проекти, а найголовніше — адекватне керівництво! Відмінний колектив і позитивна атмосфера.
Cтабільні великі проекти. Приємно що до твоєї думки завжди дослухаються і цінують.

Кажуть, що комадний дух, то ключ до успіху компанії. Кажуть правду, бо я вже втигла в цьому переконатися, приєднавшися до команди. В колективі панують дружні, майже сімейні відносини, немає бюрократії та показної ієрархії.
Можна працювати віддалено за необхідністю, адже налагоджена система роботи remote.

Серед інших плюшок:

— цікаві тематичні тімбілдінги
— корпоративи
— безлімітні кава/чай/жарти

Дякую Pecode ,за крутий початок моєї кар’єрі в іт))

І керівництво супер класне ❤️

Я дуже тішуся, що моїм першим місцем праці стала компанія Pecode software. Я прийшла сюди без досвіду, лише після курсів, проте я не думала, що мене настільки будуть підтримувати і сприяти розвитку, не лише професійному, але й особистому. Я дуже вдячна лояльному керівництву та дружній команді, тут чуюся важливою і відчуваю, що мою думку поважають. Компанія сама розвивається, ставить цілі і йде до них, а ми всі є маленькою частинкою тих великих змін. Я з гордістю і впененістю можу сказати, що Pecode це та компанія, яка дає можливості, лиш потрібно показати, що ти хочеш, можеш і робиш.За час який я тут працюю, я змогла вирости від researcher до IT Recruiter, бо користала з того, що мені дають. І пишу це від щирого серця, бо вірю, що тут працюють і працюватимуть лише найкращі.
Дякую, команда Pecode software, ви любов!💚

Поддержали: Khrystyna Horodnik

Работаю в Pecode Software полгода и безумно рада что судьба столкнула меня именно с этой компанией. До этого работала в различных студиях и мне есть с чем сравнивать. Здесь великолепный, тёплый коллектив, в который ты легко вливаешься и уже через неделю не знаешь как жил без этих людей. Дружеская атмосфера круглосуточно)) Все — профессионалы своего дела, с которыми приятно работать и у которых есть чему поучиться. Руководство всегда готово тебя услышать и помочь в любом вопросе. Проекты очень разные, что не может не радовать, успеваешь себя попробовать в разных направлениях, и вообще в принципе — здесь всегда интересные задачи, работать в кайф.
В компании широкие возможности расти и развиваться, обучаться, продвигаться по карьерной лестнице. Есть возможность работать на ремоуте, что из-за ситуации с вирусом — большой плюс, компания идет навстречу и помогает перевезти офисную технику на дом. График гибкий. Из плюшек — уютный офис, кофе/чай, печеньки. HR-ы — заботливые ангелы, которые всегда помогут)) Зарплата выплачивается вовремя, есть регулярное salary review.
Короче говоря, Pecode Software — это лучшее место чтобы реализовать себя и работать в комфортных условиях.

Підхід до людей у цій компанії особливий, адже можу впевнено сказати, що відчуваю себе цінним робітником незалежно від рівня досвіду. Pecode Software — компанія з якої я почав свій шлях в ІТ на посаді тестувальника, проте керівництво одразу зрозуміло мою мотивацію та бажання стати розробником. Компанія завжди сприяє професійному розвитку — я почав з посади тестувальника, згодом отримав можливіть писати автотести (чому був надзвичайно радий). Але на цьому все ще не закінчилось, адже компанія пішла на зустріч та дала нові можливості для навчання та розвитку й мені вдалось за відносно короткий термін вивчитись та почати працювати на посаді розробника і це все завдяки PecodeSoftware!
Керівництво компанії завжди тебе вислухає і постарається піти тобі на зустріч, щоб тобі було максимально комфортно працювати з командою. Дружній колектив, дружні команди, цікаві проекти. У будь-якому випадку тут дуже професійні працівники — завжди є у кого запитати пораду.
За свої 25 років я не затримувався ні на одній з робіт більше ніж на півроку, але покидати PecodeSoftware після 13 місяців роботи (7 місяців як тестувальник) я навіть боюсь =)
Якщо коротко все підсумувати — спробуйте попрацювати у цій компанії. Вам однозначно тут сподобається!!!

Працюю в Pecode більше двох років.
На 100 % згідна з попередніми дописувачами, що працювати тут дуже комфортно. Найбільші переваги як для мене:
— дружня атмосфера в колективі;
— можливість розвитку і навчання. За рахунок того що компанія невелика ти дуже швидко вчишся, маєш змогу спробувати себе на різних проектах. Це особливо корисно для Junior-ів, які тільки освоюють професію. Досягти тут рівня Middle набагато швидше, ніж в великих компаніях, де Trainee та Junior по пів року пишуть тест-кейси.
— керівництво працює разом з тобою, а це дуже великий плюс. Тримає руку на пульсі, в курсі ситуації на проекті, блокерів і завжди на твоїй стороні.
— гнучкий графік роботи + можливість ремоуту + смачна кава + печеньки + безкоштовна англ ....

Pecode — це місце, де я розпочав свою кар’єру в іт. Компанія, де тебе чують і дослухаються до твоєї думки, дають можливість розвиватися і допомагають тобі у роботі. Всі працюють з новими технологіями, рухаються вперед, удосконалюються. Мені пощастило працювати і розвиватися разом з Pecode Software.

Я працював у цій компанії рік. Гарний і дружній колектив. Добрі, навіть дружні, відносини з керівництвом. Регулярний перегляд ЗП. Гнучкий графік роботи. Цікаві проекти. Можливість розвитку. Керівництво дослухається до порад працівників. Я звільнився з компанії, тому що пішов з ІТ сфери, якщо буду вертатись назад в ІТ, це буде перша компанія в яку я звернуся.

Працюю в Pecode Software вже 3 роки
Був досвід роботи на інший компанії, але знову повернулась в Pecode.
Дружні відносини між керівництвом і підлеглими, завжди можна поспілкуватися з керівниками напряму.
Pecode— це насамперед команда! Колектив нереально крутий, професійний, відкритий, дружній, готовий завжди допомогти і підтримати. Гнучкий графік роботи, можливість працювати ремоутно та регулярний перегляд зарплат також є великим плюсом.

працюю в Pecode Software близько трьох років. Компанія активно розвивається і дає розвиватись всім хто в ній працює.
Дружній колектив, комфортна робоча атмосфера в офісі, гучкий графік, можливість працювати ремоутно .
Проекти різної складності, компанія орієнтується на іноземний ринок

Було дуже комфортно працювати в команді і в компанії загалом. Дружня компанія, як маленька сім’я, адекватне керівництво, з розумінням ставляться до студентів. Класний старта саме для початківців та студентів, багато чому навчалася, підтримують багато ідей, які пропонують, допомагають розвиватися в багатьох напрямках.

Надіслав резюме 8.10, відповіли швидко — 11.10 в мене вже було завдання для тесту(iOS напрямок). Завдання виконав і 14.10 відправив їм на перевірку. Попри те що, я мов розмову з Кристиною, яка всяко запевняла, що процес йде і не переживайте вам буде фідбек, в результаті цілковитий ігнор. Месенджери вона ігнорує повністю, а от по телефону з декількох раз можна додзвонитися. Я вже стільки телефонував, що вона казала: «А це ви, Тарасе. ....буду на місці я уточню на якому етапі і дам вам знати»)) до сьогодні🤣🤣 Рівень професійного етикету зашкалює. Обідно, що час витрачено, а фідбеку по проекту нема, щоб хоч самому розуміти, які слабкі сторони і т.д.

Надсилав своє CV в дану компанію на вакансію Trainee front-end (на той момент ще активну). Зв’язалися зі мною швидко та запропонували виконати тестове завдання. До моменту як мені надіслали тестове спілкування відбувалося в нормальному режимі.
Виконавши завдання надіслав його на перевірку з метою отримання відгуку або результату (будь-якого). Натомість зіштовхнувся з повним ігнором.
Вирішив написати через Телеграм прямо представнику компанії (в даному випадку HR Кристині, так як її номер був вказаний в самому оголошенні). Результат той самий — ігнор.
Дуже шкода, що так і не отримав будь-якого відгуку і моя праця була змарнована.
Тому, перед тим як надсилати своє резюме в цю компанію двічі подумайте, а чи варто витрачати свій час. Або безпосередньо при спілкуванні з HR дізнайтесь заздалегідь, чи будуть Вам відповідати після того, як Ви виконаєте свою роботу.

Доброго дня, Олег.
Перепрошую, що ви не отримали відповідь. На жаль вакансія закрилась через 4 дня після того, як Вам було надіслане тестове завдання. На дану вакансію було надіслано безліч відгуків і я не мали змоги зв’язатися зі всіма потенційними кандидатами та повідомити, що вакансія більше не актуальна.