JustAnswer

Львов, Ужгород, Сан-Франциско (США)

Переїхав з Києва до Ужгорода та пропрацював в Ужгороді майже 9 місяців, треба було повернутись назад, тому залишив компанію. Можу сказати лиш одне — компанія СУПЕР. Дуже добре налагоджені процеси, дуже хороший колектив, багато цікавих івентів. Дуже радий, що довелось там працювати, хоч і такий короткий час. У вільний час можна пограти у дартс, настільний теніс, настільний футбол (Антону привіт). А цілком підтримую відгук Олега Рака.

Поддержали: Kateryna VaidaValentina Kozlova

Трохи менше двох років пропрацював в Ужгородському офісі компанії — враження безумовно позитивні. Офіс розташований у спальному районі Ужгорода, добре облаштований, є парковка для автомобілів та місце для велосипедів котре знаходиться в межах офісу.

З «плюшок» класи англійської різних рівнів, компенсація витрат на конференції/курси/сертифікації,
внутрішні тренінги різних напрямків, ротації як між офісами в Україні так і до офісу в СФ(причому на дуже навіть приємних умовах), спортзал, облаштовані зони відпочинку, PS4, Xbox, стандартні печиво/кава/чай + холодильник з нямкою, масажист(Колі привіт) і унікальна прибиральниця Юдіта, котра радо поспілкується з тобою українською/російською/угорською і навіть трохи англійською мовами :)

Графік роботи зміщений до другої половини дня через тісну співпрацю з офісом в СФ, тим не менше гнучкий. Після 6 місяців співпраці при потребі дозволено працювати з дому. Атмосфера дружня, люди відкриті, є можливість напряму поговорити з будь ким починаючи від рядового виконавця і закінчуючи CEO.

Оплата праці на рівні пропозицій в Києві, перегляд один раз на рік, базується на основі performance review котрі мають місце бути двічі на рік.

Поддержали: Valentina Kozlova

Добрый день. Хочу поделиться впечатлениями. Собеседовался в июне 2015г., получил оффер, по семейным причинам не смог переехать в Ужгород. Дважды в одну реку не войдешь, так вышло и в моем случае. Коллектив отличный, дружный и профессиональный. Проект интересный и перспективный, есть все возможности для карьерного и профессионального роста. Про стандартные ИТшные плюшки даже не стоит говорить — все на высоте. Компания, с которой можно уйти, только открыв свою. Отдельное спасибо Светлане Мудрой — HR с большой буквы