8 квітня 2024 17:40
Була на співбесіді. І хоча я не пройшла далі, хочу відмітити, що у мене залишилося дуже позитивне враження від комунікації з HR менеджером та від компанії в цілому. Фідбек був наданий у оговорений термін і був вичерпним та професійним. Сама співбесіда була легкою і приємною, ще раз дякую за спілкування)
Ніна, добрий день!
Нам неймовірно приємно отримати такий відгук від вас!
Дякуємо за ваш час! Маю аналогічні враження від нашої комунікації, і дуже рада тому, що мала змогу познайомитися із професіоналом вашого рівня.
Будемо обов’язково тримати зв’язок та ділитися релевантними пропозиціями.
І, сподіваємося, що одного разу нам все ж пощастить попрацювати разом!
Warm regards,
Lolita Zoria
HR manager at Peachy
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.