Була на співбесіді. І хоча я не пройшла далі, хочу відмітити, що у мене залишилося дуже позитивне враження від комунікації з HR менеджером та від компанії в цілому. Фідбек був наданий у оговорений термін і був вичерпним та професійним. Сама співбесіда була легкою і приємною, ще раз дякую за спілкування)

Ніна, добрий день!
Нам неймовірно приємно отримати такий відгук від вас!
Дякуємо за ваш час! Маю аналогічні враження від нашої комунікації, і дуже рада тому, що мала змогу познайомитися із професіоналом вашого рівня.
Будемо обов’язково тримати зв’язок та ділитися релевантними пропозиціями.
І, сподіваємося, що одного разу нам все ж пощастить попрацювати разом!

Warm regards,
Lolita Zoria
HR manager at Peachy

Не отримав жодної відповіді після відгуку на вакансію компанії від листопада

Добрий вечір, Андрій!

Ми дуже вдячні за ваш відгук та цікавість до кооперації із компанією.
І хочемо принести вибачення за непорозуміння через затримку із відповіддю на ваш відгук на вакансію: Manual QA Engineer.
Через неочікувано великий обсяг заявок і стислі терміни на закриття вакансії, ми, на жаль, стикнулися із труднощами у наданні оперативного фідбека на вхідні cv.
Саме з цієї причини розгорнуту та персоналізовану відповідь отримали лише кандидати, із якими команда вела процес комунікації.
Ми дуже цінуємо ваш зворотній зв’язок та зацікавленість у співпраці, тому продовжуємо активно працювати над удосконаленням хайрінг процесу компанії.

Маємо надію, що у нас ще буде можливість поспілкуватися у майбутньому!

Best regards,
Lolita Zoria