Payop

Київ, Віддалено, Сингапур (Сінгапур), Canada

21 відгук

Мій перший відгук на DOU.
Працюю в компанії Payop вже більше року.
Відчуваю себе як вдома. Команда дуже професійна і чуйна, в будь який момент усі раді допомогти. Будь яке питання можливо вирішити у короткий термін.

Взагалом я в захваті від продукту, його цікаво досліджувати, з ним цікаво працювати і такі фактори дійсно мотивують, тримають «на плаву» у непрості часи.
Нарахунок заробітньої плати, все просто, прозоро і зрозуміло, виплати вчасно.
Величезним плюсом є соціальний пакет, та можливості для самостійного розвитку, так і для розвитку в компанії, якщо вас цікавить розвиток у певному напрямку, вам завжди допоможуть з цим розібратися і дадуть таку можливість.

Payop — це не просто FinTech продукт, це про людей і для людей.

Перспективна компанія з крутою командою. Мій досвід роботи у Payop маже півтора року, за цей час вдалося значно прокачати свої знання та досвід у сфері Фінтеху, також вирости у професійному плані (різноманітні перспективи кар’єрного росту, головне це бажання). Ці два поінти є дуже важливими для мене.

Також, не менш важливий аспект — команда. Команда Payop це просто одна з найкрутіших, найвідкритіших і найдосвідченіших людей, з котрими мені доводилось працювати. Навіть на ремоуті, не почуваєш себе «не частиною команди», усі готові допомогти, показати та підказати у будь-якому питанні.

На рахунок соц пакету — все окей, компанія повертає свята та вихідні дні, для працівників є оплачувані курси англійської ( на дуже зручній платформі, де можна самостійно обрати тічера та напрямок англійської), з нарахуванням і виплатою зп ніколи проблем не було. Якщо виникають будь які питання з приводу зп — вони закриваються в той же день. Запити на відпустку ніколи не блокують, та на свята є приємні подаруночки.

У компанії багато навчальних матеріалів, котрі постійно оновлюються.
Компанія дуже динамічна, швидко розвивається та росте, стає професійнішою з кожним днем. Менеджмент надихає.

Щиро можу рекомендувати Payop.

Я працюю у компанії Payop вже більше року і хочу поділитися своїм враженням від цієї ділової спільноти.
Робота з різними методами оплати стала для мене чимось абсолютно новим і, водночас, захоплюючим.
Найбільший плюс — це віддана команда, яка завжди готова допомогти своїм працівникам. В нас є необмежений доступ до різноманітних матеріалів, які постійно оновлюються і доповнюються, що свідчить про прогресивний ріст компанії.

Що особливо важливо, це відкритість до фідбеку користувачів. Відгуки допомагають у вдосконаленні процесів та візуалу. Такий підхід робить нас ближчими та доступнішими для наших клієнтів і забезпечує конкурентоспроможність на ринку.

Дякую за можливість бути частиною Payop😉!

Працюю в компанії більше року та дуже задоволена своїм вибором. Крутий продукт, який цікаво вивчати, професійні колеги, ніколи не було проблем з виплатою зп, відпускними або лікарняними. В компанії є дуже багато навчальних матеріалів, що значно полегшує роботу, бо відповідь майже на будь яке питання можна дуже легко знайти в загальному доступі для співробітників.
Є курси ангілйської мови (з мінусів — вони не досупні для sales команди. Сподіваюсь, що колись і це зміниться :).
Payop — чудовий роботодавець. Можу щиро рекомендувати працювати тут)

Працюю в компанії майже 2 роки. Дуже задоволена, що потрапила саме до Payop, у цей тяжкий для нас час, робота відволікає та надихає на саморозвиток. З самого початку працювала віддалено, але ніколи не було проблем з вирішенням питань, робочий чат з колегами творить дива) Маємо щотижневі відеозустрічі, де вирішуємо нагальні проблеми та дізнаємося про оновлення. У компанії є туторіали, до яких завжди можна звернутися та вияснити необхідну інфу.
Величезний для мене плюс, це можливість вивчення англійської мови за рахунок компанії, у майбутньому обіцяють й інші курси для покращення скілів, необхідних для роботи.
З зарплатою ніколи поблем не було, завжди вчасно. Через деякий час (рік напевно, у мене більше) проводиться огляд продуктивності, і в разі позитивного проходження підвищують зп, що, звичайно, радує. Єдине, що сам процес затяжний та дуже відволікає від своєї основної роботи. Та заради такого можна і потерпіти)) Бувають бонуси в якості сертифікатів на свята, що також дуже приємно. І, доречі, нам повертають деякі вихідні на святкові дні, що також вважаю плюсом.
Звичайно, просто так сидіти ніхто не дозволить, потрібно працювати, здавати звіти, але коли бачиш результати своєї праці, розвиток компанії, відгуки клієнтів та позитив своєї команди, сам процес починає приносити певне задоволення))
Єдиний мінус як на мене — немає можливості огляду затребуваних посад в середині компанії (можливо була б мотивація спробувати себе в іншому чи підвищувати кваліфікацію), але я думаю це також в процесі як і багато іншого.

Я працюю в цій компанії вже майже рік і дуже задоволена своїм вибором. Тут є чудові можливості для кар’єрного зростання, а команда — це справжні професіонали, завжди готові допомогти. Для мене це те, що я завжди мріяла знайти в роботі, і я вдячна за цю можливість.

Я працюю в компанії Payop протягом восьми місяців і дуже задоволена своїм досвідом.
Одним з перших речей, які мені сподобалися, є можливість розвиватися. Компанія активно працює над вдосконаленням своїх продуктів та послуг, і я маю можливість брати участь у цьому процесі. Це дозволяє мені постійно вдосконалювати свої навички та розширювати свої знання.
Керівництво в компанії Payop також заслуговує похвали. Вони завжди готові підтримати своїх співробітників і надати необхідну допомогу. Я завжди можу звернутися до них з питаннями або проблемами, і вони завжди готові прослухати та знайти рішення. Це створює дуже сприятливу робочу атмосферу, де кожен почуває себе важливим та підтриманим.
Звичайно, як у будь-якій компанії, є деякі недоліки в процесах. Проте, я бачу позитивні зміни, які відбуваються в цьому напрямку. Компанія постійно працює над вдосконаленням своїх процесів та впроваджує нові ідеї. Це свідчить про те, що вона слухає своїх співробітників та прагне стати ще кращою.
У підсумку, я дуже задоволена своїм досвідом роботи в компанії Payop. Я маю можливість розвиватися, працювати з відмінним керівництвом та бачу позитивні зміни в компанії. Я рекомендую Payop як прекрасне місце для роботи та розвитку кар’єри.

Працюю в компанії більше 2 років і покищо нічого не планую змінювати)
1.Класна команда, в якій завжди один одному допомагають і, якщо маєш якесь питання, обов’язково отримаєш на нього відповідь або пораду.
2.Цікавий продукт, який постійно вдосконалюють.
3.Можливість розвиватись всередині компанії, як за ініціативою працівника, так і за пропозицією від керівництва.
Рауор — це не про однотипні задачі, а про ваш розвиток та безпосередню участь у покращенні крутого продукту.

Всем добрый день.
Я обычно не пишу отзывы о компаниях, но всегда бывают исключения.
Проходил собеседование в данную компанию на роль Operations manager. Со мной связалась HR Анастасия, мы поговорили и мне была обещана обратная связь через несколько дней. Прошло 4 дня, обратной связи я не получил, следовательно написал Анастасии вопрос есть ли какие то новости касательно вакансии. Прошло уже полторы недели, и все еще игнор. Из всего вышесказанного у меня возникает вопрос: зачем вы обещаете обратную связь которую не даете? Уровень общения с кандидатами совершенно не коррелирует с тем как себя позиционирует компания.
Очень жаль, надеюсь мой случай еденичный.

Добрый день, в первую очередь я бы хотела поблагодарить Вас за то, что уделили нам свое время и участвовали в процессе рекрутинга на позицию Operations manager, мне очень жаль, что с Вами произошла такая ситуация. Мы стараемся максимально качественно предоставлять обратную связь всем кандидатам, но иногда действительно случаются задержки.
Мы благодарны Вам за отзыв, так как это помогает нам обратить внимание на вопросы, которые еще нужно проработать. Еще раз благодарю, мирного неба над головой!

Работал в компании php девелопером и хочу отметить, что тут сильнейшая команда разработки в которой мне посчастливилось работать. Стек современный, качество кода на высоте, применяются самые правильные подходы, очень много по-настоящему интересных задач. Каким бы ты не был сильным девом, здесь ты прокачаешь свой скилл. Команда дружная, горжусь что был ее частью!

Підтримали: Dmitry Machin

Отличная компания с очешуительной атмосферой :)
Работала не супер долго, но не из-за компании или коллег, а из-за смены рода деятельности. Большое количество плюшек, для кого это важно. Компания всегда идет на встречу при любых вопросах. Я думаю, в дальнейшем мы еще поработаем вместе удачи вам, ребята!

Підтримали: Nataliia Tokarchuk

Классное место для работы.
Коллектив замечательный. В команде собраны опытные специалисты, всегда готовые подсказать и помочь.
Компания создает хороший и очень актуальный продукт.
Разные интересные задачи, что дает возможность повышать свой уровень знаний.
Лояльное и демократичное руководство.
Удобное расположение офиса

Підтримали: Tetiana Dedishcheva

Три причины почему мне нравится работать в компании
Во-первых, это очень перспективный и интересный проект. Компания занимается разработкой сервиса, который позволяет предпринимателям из более чем 170 стран легко и в кратчайшие сроки подключить к своим онлайн площадкам оплату через различные платежные системы/провайдеров. Услуга весьма актуальная, особенно в условиях карантина и посткарантина. Система многофункциональная, поэтому сложная и если вы любите включать мозги — вам к нам.
Во-вторых, отличный коллектив. В компании работают высококлассные специалисты, работа с которыми не только позволяет наращивать свои знания, но и доставляет удовольствие. Мне действительно хочется приходить в офис и общаться с коллегами.
В-третьих, демократичное руководство. Минимальный уровень бюрократии дает возможность тратить время на работу, а не на написание ненужных текстов. Однако, компания растет и все насущнее чувствуется нехватка качественной документации по проекту.
В общем, работы много, работа интересная, знания и опыт, полученные на проекте, будут востребованы в будущем.

Підтримали: Oleh Plyhan

Я — лид саппорт отдела, работаю второй год и за это время многому научилась и выросла во многих планах. Задач есть множество и каждый может внести вклад в улучшение работы продукта, тк система развивается параллельно с нашей работой, постепенно учитываются все нюансы для удобства и оптимизации рабочих процессов. Если есть желание развивать себя, то вам точно тут место :)

Как и везде — есть нюансы, но в целом все отлично.
Я здесь работаю уже второй год и пока не вижу причин для поиска новой работы, а это, осмелюсь заявить, хороший показатель для компании.
Команда у нас вообще суперская (спецы разного профиля и уровня. Есть у кого учиться и есть кого учить). Прямая связь с «верхушкой» менеджмента.

Работаю недавно, но довольна своим выбором! Собеседование прошло конструктивно и быстро, адекватные вопросы и HR, которая рассказала о большом кол-ве плюшек и настроила на позитив по отношению к этой компании)
Коллектив приятный, ребята всегда поддерживают и протягивают руку помощи!
Руководство более чем адекватно относится к персоналу, оценивают по результатам работы и идут на компромиссы , если того требует ситуация!
ЗП ни разу не задержали, все договоренности исправно выполняются, что очень радует)
Корпоративы и пятничные посиделки с пиццей всегда проходят непринужденно и весело)
Могу рекомендовать этого работодателя!

Підтримали: Інна ДеньгубOleh Plyhan

в свое время много собеседований прошел. были которые не вовремя начинались, (что считаю не столь важным), а были некоторые которые неделями тянули с ответом, или просто не отвечали.
Здесь сложилось все как нельзя лучше. и ответ пришел в срок.
Команда — супер, интереснейший проект, лояльное руководство, достаточно адаптируемый график. Что может быть лучше?

Хорошее место для работы.
В команде собраны отличные, опытные специалисты у которых всегда есть чему научиться.
Задачи самые разнообразные потому нет ощущения монотонности и всегда присутствует нотка новых вызовов.
Лояльное руководство.
Ну и самое главное отличный коллектив.

Ладно 30 минут, я потратил день на тестовое, отправил, попросил фидбэк, месяц никто не отвечает. Не ценят не время не проделанную работу.

Підтримали: slava ai

Не серьезные ребята. Не ценят чужое время. Назначили интервью по скайпу на 17.00, я ждал до 17.05 и написал уже сам. Попросили подождать еще 5 минут. Я подождал еще 10 минут и пошел заниматься своими делами. Еще через 5 минут мне написали, что нужно еще 5 минут подождать, но набрали через 10. В итоге я потратил 30 минут в пустую.
Предположил, что такой же подход и к работе, потому решил не связываться.

Підтримали: Eugeny Suetovslava ai

Борис, добрый день! Приносим свои извинения за получасовую задержку в собеседовании.
К сожалению, не смогли вовремя уделить Вам должное внимание из-за срочных затянувшихся переговоров с партнерами.
Непредвиденные обстоятельства случаются как у работодателей так и кандидатов, но это никак не сказывается на подходе к работе. Надеемся, на Ваше понимание.

Вакансії Payop