Paymentop

2 відгуки

Добридень! Хотів би поділитись своїм досвідом роботи в компанії.
Працюю у компанії вже 2 роки. Починав із позиції QA. Зараз працюю на позиції Project manager.
Із плюсів:
1) Перспективний, цікавий проект та завдання. Що сприяє отриманню хорошого та релевантного досвіду.
2) Можливість розвитку, як я вказав вище, починав з позиції QA і зараз працюю на позиції Project manager найбільшої IT команди в компанії.
3) Дружній колектив та дуже хороша атмосфера в команді.
4) Практично повна відсутність бюрократії, тобто кожен співробітник може звернутися до будь-якого іншого співробітника і отримати відповіді на свої запитання.
5) Компанія швидко розвивається не дивлячись на всі складнощі. Особисто для мене — це один із найважливіших показників при виборі та довгостроковій співпраці з компанією.
6) У компанії працюють професіонали найвищого рівня, у яких можна навчитися чогось нового і в цілому з такими людьми приємно працювати.
7) Завжди своєчасна виплата заробітної плати.
8) Курси англійської за рахунок компанії та оплата профільних курсів.
9) Бонуси до зарплати при ефективній роботі, своєчасному та якісному виконанню поставлених завдань.
10) Робота по гнучкій методології розробки застосовуючи принципи Agile та фреймворк Kanban.
11) Демократичне керівництво, що об’єктивно оцінює внесок кожного в розвиток компанії.
До мінусів можу віднести:
1) Відсутність медичного страхування. До війни було, зараз немає.
2) Не остаточно налагоджені процеси. Але тут, можу сказати, ведеться дуже активна робота в цьому напрямку і з кожним місяцем процеси стають все кращими і робота по ним більш прозорою та ефективною.
Резюмуючи все сказане вище, я однозначно можу рекомендувати компанію для працевлаштування. Якщо Ви прийшли дійсно працювати і націлені на результат, хочете працювати з цікавими продуктами, отримувати релевантні знання та досвід, то ця компанія однозначно для Вас.
Від себе хочу подякувати компанії за той колосальний досвід, який я тут здобув, за можливість розвитку та зростання.

Шановні колеги та земляки. Хочу залишити коментар про дану контору))

Плюси:
— Як на мене, крутий лід у дизайнерів, бо дизайни дійсно хороші
— Цікава пакетна архітектура проєкту

Мінуси:
— Відсутні адекватні процеси розробки
— Політика контори змінюється, як завгодно та коли вигідно, і не важливо, що в оффері було написано інше
— Неадекватне керівництво в лиці однієї людини (не мої слова, на дейліку це частенько звучить)
— Можуть вам не виплатити зарплатню або зробити винним в «косяках» менеджмента
— Можуть заблокувати відпустку (кейс: в жовтні ±, сказали, що до кінця року, не можна брати відпустку, хоча в самій угоді можна після півроку)
— Не заплатять вам відпускні, які по праву належать вам (і також є розбіжності з угодою)
— Постійна «текучка кадрів» із-за проблем вище

Вище були факти, тепер залишу своє враження:

Контора позиціонує себе як міжнародна продуктова IT компанія, але по факту «совок». Ті хто працює від самого початку, можуть дозволяти собі більше і поводити себе наче «пацани під під’їздом». Корпоративна культура відсутня.

Мій кейс в конторі був негативний, після ультиматуму я просто вирішив звільниться і тут не без проблем, але то вже інша історія...

Якщо коротко, то ні в якому разі не рекомендую, якщо працювали в хороших компаніях, то тут цього шукати не варто.

P.S дана контора має інші продукти jobs.dou.ua/companies/paydo та jobs.dou.ua/companies/payop

А, і походу на 10 місяць війни в Україні ще досі процесять рублі :(

Будьте обережні та уважні при апруві оффера.

Слава Україні🇺🇦

P.P.S від 26.01.2023 — Відпускні були зачислені. Подякував.