payever

Днепр, Гамбург (Германия)

4 июля 2020 17:30

Jaroslav Shkarupilo, Senior StackOverflow Copy-Paste Developer

Іщут пажарниє, іщет міліция ©

Від пошукової активності в останні кілька місяців вже в очах рябить.
Рекрутери і штатні, і позаштатні. І кожного разу нові... Мабуть, серед них тікучка не менша, ніж серед девелоперів. Одна позаштатна фріланс HR навіть якось запитала, — а чого нє? Довелося на пальцях пояснювати, також надавши посилання на мій відгук нижче.

P.S. Та заЧСьте вже мене, пазязя! Можете фотку мою в офісі повісити та дротіки туди кидать, якщо ні на що більше клепок все одно не вистачає. Аби тільки кожна «іщейка» зрештою збагнула, що мені ваші пропозиції не цікаві. Що допоки там всередині не здорова атмосфера, а чан кіплячого токсичного гівна, я й випорожнитися до вас не зайду, хай це навіть буде галєра із останнім сортиром на планеті.

P.P.S. Всім, хто поспішає бездумно виконати прохання Артурчєга про написання хвалебного відгуку... Молодці! Так тримати! Особисто я, звісно, вас обходитиму 10ю дорогою, і співбесіду зі мною ви навряд чи пройдете, але все ж таки, самі того, мабуть, не усвідомлюючи, гарну справу робите, своїм непомірним ентузіазмом топите шарагу краще за будь якого «хейтера». Тільки трохи палєвно, що після шквалу квітневих відгуків більшість з тих, хто тут в екстазі розмазував своє захоплення компанією, вже давно працюють в інших місцях :)