PayDo

21...80 спеціалістів
Київ, Лондон (Велика Британія)

2 відгуки

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Можна також ознайомитись з даним відгуком.

Підтримали: Yura PancheshnyyNataliia Klimochkina

Було дуже об’ємне тестове. Зробила його, на співбесіді повідомили що далі буде багато рутинної роботи (робота над адаптивами сторінок) З лідом Надією Кодак не було жодного зізвону чи зустрічі за 3 місяці випробовувального терміну(лише чат в тг), хоча вакансія була джуніор. Але я до того не працювала в нормальних компаніях, і не знала що таке онбордінг і як виглядає нормально налагоджений процес. Випробовувальний період так і не прошла, повідомили про це в останній день ввечері, коли вже всі доступи були заблоковані, але розрахувались повністю.
Зараз, працюючи в хорошій компанії, розумію що справа була не в мені, але все таки вирішила лишити відгук, щоб такі ж початківці, як я тоді, подумали чи варто обирати цю компанію джуніору :)

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матерівлів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.