PayDo

Київ, Лондон (Велика Британія)

2 відгуки

Можна також ознайомитись з даним відгуком.

Підтримали: Yura PancheshnyyNataliia Klimochkina

Було дуже об’ємне тестове. Зробила його, на співбесіді повідомили що далі буде багато рутинної роботи (робота над адаптивами сторінок) З лідом Надією Кодак не було жодного зізвону чи зустрічі за 3 місяці випробовувального терміну(лише чат в тг), хоча вакансія була джуніор. Але я до того не працювала в нормальних компаніях, і не знала що таке онбордінг і як виглядає нормально налагоджений процес. Випробовувальний період так і не прошла, повідомили про це в останній день ввечері, коли вже всі доступи були заблоковані, але розрахувались повністю.
Зараз, працюючи в хорошій компанії, розумію що справа була не в мені, але все таки вирішила лишити відгук, щоб такі ж початківці, як я тоді, подумали чи варто обирати цю компанію джуніору :)