1 відгук

Символічно, що це перший рекрутер, перша співбесіда, і перший офер, який я отримав.
Наразі працюю лише місяць, але вже встиг досить не погано познайомитись із внутрішньою кухнею. Компанія на ринку досить давно, здається 8 років, вони набрали «костяк» і почали його робити і певний час працювали особливо без процесів(прикольно коли тобі проводить співбесіду чувак, який на проекті 8 років). Зараз компанія активно почала розвиватись і поки деякі процеси не побудовані, але не сказав би, що то мінус, тому що є кльова HR, з якою можна проговорити всі моменти, які турбують. Плюшки в розробці. Техніку не дають, але натомість дають компенсацію, непогану. При чому, на ту компенсацію не обовʼязково купляти саме ноут, можна стіл, стілець, або те, чого не вистачає для роботи. Атмосфера на проекті спокійна, немає задач на вчора. Все пояснять, розкажуть. Також є ментор. Офісу як такого немає, робота повністю віддалена. Стендапів немає, статус чек раз на тиждень, також є Frontend sync раз на тиждень по потребі між Frontend командами, де можуть обговорюватись останні зміни на проекті з точки зору Frontend. Хотілося б відмітити випробувальний термін всього в місяць, проти трьох(як в більшості пропозицій). Немає всяких там скрін рекордерів, є тільки ClickUp(аналог Jira). З неприємного, напевно єдине, що контракт підписують не одразу, а трохи згодом(я підписав на третій тиждень роботи), контракт підписується в електронному вигляді. Також можна самому обирати банк в якому відкривати рахунок, бухгалтера який веде ФОП немає. В цілому на проекті дружня атмосфера, є можливість показати себе та запровадити щось нове. Я задоволений.

Підтримали: Yanina Asadova

Сергій, дуже рада що ти в нашій командіДякую за відгук❤️ ми працюємо над тим, щоб стати ще кращими.

Оцінка компанії: 98/100

8-е місце в рейтингу роботодавців «81...200 спеціалістів»
Проголосував 31 співробітник
  • Компенсація