Partnerway

Київ, Львів, Вінниця

3 травня 2023 22:38

Vlad Savenkov

В середині лютого 2023 проходив співбесіду на позицію Vendor Manager. Представниками компанії на ній були Рекрутер та Топ менеджер. За підсумком зустрічі мені було запропоновано пройти тестове завдання. До речі, воно передбачало не стільки перевірку навичок, знань і т.д (як це зазвичай буває), скільки було направлене на вирішення реальної бізнес задачі/проблеми компанії з об’єктивним терміном на виконання — кілька тижнів (читай — безкоштовно попрацювати на фірму кілька тижнів).

Попрацювавши над тестовим завданням кілька днів і, на мою скромну думку, продемонструвавши свій потенціал, скіли та досвід, я звернувся до Топ-менеджера з пропозицією перейти до обговорення оферу (якщо є зацікавленість у моїх послугах), оскільки випробувальний термін якраз буде ідеальним часом для остаточного прийняття рішення, якщо залишилися певні сумніви. Також оплачуваний випробувальний термін був би більш чесним підходом до кандидата (мене), оскільки неоплачуване тестове завдання, яке передбачає зусиль на кільки тижнів — виглядає, м’яко кажучи завеликим.

На це було сказано, що відповідь буде надана пізніше. І тиша. Після кількох нагадувань і HR, і менеджеру ніхто з них не спромігся надати хоча б формальний фідбек.

Виявляється, у кандидата є час на проходження співбесіди і виконання тестового завдання, а у компанії його немає навіть на стандартний зворотній зв’язок.

Вкрай не рекомендую витрачати свій час на цю компанію.

Підтримали:  Fedorchenko Ihor