Partnerway

Київ, Львів, Вінниця

Привіт!
Теж хочу залишити відгук про компанію, як представник посади Tender Manager.
З урахуванням сухості і юридичної тягонини професії — дуже терплячий склад команди, почують, допоможуть, розкажуть та покажуть.
Від онбордінгу до повноцінного старту в компаніі, в мене не знайдеться претензій. Люди чують, дають надію та плани виходів із ситуації. Плюс величезний в тому, що компанія щільно співпрацює з волонтерами та фондами, і завжди допомогає країні в цей час.
Приємно, тепло і родинно. Дякую, що така компанія є:)

Всім привіт! Працюю у Partnerway вже майже рік як Account Executive.
За цей час ми пережили дуже багато позитивних змін, і те як зараз будується наша команда і продукт заслуговує позитивного відгуку!
Окрім стартапних можливостей у проявленні себе, своїх ідей і реалізації їх командою, маємо чудовий дружній колектив, який не боїться жартувати, розповідати за свої факапи та питати один в одного поради.
Короче, сміливо подавайтесь, завжди радий вітати нові лиця у Києвському офісі :)

P.S. займаюсь вандалізмом на стінах офісу, але HR здається не проти

Підтримали: Yana Andreieva

Запросили на співбесіду з рекрутером на позицію Software Engineer. На співбесіді запропонували зовсім іншу вакансію — Email Deliverability. Рекрутер запропонував організувати співбесіду з тім лідом та сказав що повідомить час співбесіди. Як результат — зі мною ніхто не зв’язався. Я ще раз відгукнувся на вакансію, отримав вибачення від рекрутера за затримку відповіді та рекрутер пообціяв ще раз організувати співбесіду з тім лідом. В зазначений рекрутером день зі мною також ніхто не зв’язався. Не рекомендую витрачати час на дану компанію.

Ігорю, вітаю!

Дякуємо Вам за Ваш відгук. Ми приносимо вибачення за незручності, яких Ви зазнали під час співбесіди та подальших комунікацій.

Ми хочемо роз’яснити ситуацію та надати повний контекст. Можливо, Ви неправильно інтерпретували мої слова щодо співбесіди з тімлідом. Під час нашої зустрічі я не пропонувала Вам організувати інтерв’ю з тімлідом, а лише розповіла про подальші кроки, одним з яких є співбесіда з ним.

Коли ми спілкувалися вдруге, я дійсно запропонувала Вам пройти співбесіду з тімлідом. Ви назвали бажану дату та час, і я сказала, що узгоджу це і напишу Вам. Наступного дня я поставила мітинг у календар на день та час, про який ми домовилися у переписці, і надіслала Вам інвайт на пошту, проте допустила помилку, не повідомивши Вас про цей мітинг. Я це повністю визнаю і приношу вибачення за це.

У день співбесіди, а саме через 5 хвилин після її початку, наш тімлід намагався з Вами звʼязатися, також я написала Вам у телеграмі, щоб уточнити, чи Ви отримали інвайт. На кожному з цих етапів ми могли прокомунікувати і вирішити ситуацію, наприклад, перенести співбесіду на іншу дату, проте Ви проігнорували наші повідомлення. Окрім того, я намагалася звʼязатися з Вами, аби дізнатися, чи можемо ми щось зробити зі свого боку, аби згладити Ваш неприємний досвід.

Будь ласка, дайте нам знати, як ми можемо Вам допомогти і виправити ситуацію. Ми розуміємо, що кожна співбесіда — це двосторонній процес, і ми готові вислухати Вас і врахувати Ваші думки та пропозиції.

Ще раз приносимо вибачення за будь-які незручності, які виникли, і сподіваємося на можливість виправити цю ситуацію.

З повагою,
Каріна Старовойт
Рекрутер Partnerway

Бажаю здоров’я!
Працюю тут з березня, а таке відчуття ніби вже віки) Супер френдлі команда, яка не дасть засумувати, відчувається постійна підтримка у будь яких питаннях (буквально будь яких — наш
Super HR замовила нам помідори з огірками в офіс, того шо салатіку зробити хочеться).
Приємний, швидкий та якісний онбоардинг, з перших днів вже відчуваєш себе повноцінним членом команди. До того ж, надають доступи до чудових курсів для підвищення скілів та знань.
Найбільше що мені подобається тут, так це те, що немає розриву між керівництвом та працівниками — кожен може висловити свої думки щодо покращення процесів, запропонувати покращення і до голосу кожного прислуховуються. Мені дуже імпонує такий тип залученості у роботу компанії, коли створюються умови для розкриття потенціалу кожного тім мейта.
В нас багато планів, ми швидко ростемо та розвиваємось. І це теж плюс, тому що це можливість дуже швидко рости разом з компанією.

Підтримали: Yana AndreievaTaras Hlushenkov

Я працюю в Partnerway більше року. Працювати почала на початку війни, в кінці березня 2022. Дуже крутий поінт в тому, що коли на українському ринку не було вакансій, керівник компанії надав мені можливість отримати вакансію та нормальний рівень заробітку.

Гарна перевага і в тому, що можна зростати разом з компанією. Спачатку працювала на позиції Communications Manager близько року та отримала багато крутих скілів, і не лише у сфері піару.

З часом спектр задачок розширився та я отримала посаду Product Manager. В цьому плані керівництво готове оцінювати співробітників за їхніми досягненнями та внеском у компанію.

В компанії сформована гарна корпоративна культура, усі учасники команди мають можливість працювати в комфортних для себе умовах та пропонувати свої ідеї для покращення процесів в компанії. Співробітникам (девелоперам, маркетологам, сейлзам) надається доступ до кращих курсів їхньої сфери та усі opportunities для зростання, як професіоналів.

Компанія активно зростає та розвивається. Це теж великий плюс, тому що є можливість поспілкуватися з колегами з різних куточків світу та розширити нетворк.

Підтримали: Ivan Mishura

Працюю в Partnerway з початку 2023 року. Поговорили з приємною ректуреркою, дали нескладне тестове завдання. Поговорив з СЕО, який виявився схожий зі мною в характерах та не любить гаяти час (що для мене дуже важливо).
Не дивлячись на свята, онбординг пройшов швидко і за 2 дні я вже вважався повноцінною частиною команди. Досі тут працюю, колектив не давить та поважає думку кожного.
Мої очікування по з/п виправдані кількістю задач які на мене покладаються. Довелось пройти випробувальний термін, проте я розумію що в команду стараються брати відповідальних людей, тому все ок.
Комунікація з командою у мене регулярна, на мої питання відповідають оперативно, як і я на їхні.

В середині лютого 2023 проходив співбесіду на позицію Vendor Manager. Представниками компанії на ній були Рекрутер та Топ менеджер. За підсумком зустрічі мені було запропоновано пройти тестове завдання. До речі, воно передбачало не стільки перевірку навичок, знань і т.д (як це зазвичай буває), скільки було направлене на вирішення реальної бізнес задачі/проблеми компанії з об’єктивним терміном на виконання — кілька тижнів (читай — безкоштовно попрацювати на фірму кілька тижнів).

Попрацювавши над тестовим завданням кілька днів і, на мою скромну думку, продемонструвавши свій потенціал, скіли та досвід, я звернувся до Топ-менеджера з пропозицією перейти до обговорення оферу (якщо є зацікавленість у моїх послугах), оскільки випробувальний термін якраз буде ідеальним часом для остаточного прийняття рішення, якщо залишилися певні сумніви. Також оплачуваний випробувальний термін був би більш чесним підходом до кандидата (мене), оскільки неоплачуване тестове завдання, яке передбачає зусиль на кільки тижнів — виглядає, м’яко кажучи завеликим.

На це було сказано, що відповідь буде надана пізніше. І тиша. Після кількох нагадувань і HR, і менеджеру ніхто з них не спромігся надати хоча б формальний фідбек.

Виявляється, у кандидата є час на проходження співбесіди і виконання тестового завдання, а у компанії його немає навіть на стандартний зворотній зв’язок.

Вкрай не рекомендую витрачати свій час на цю компанію.

Підтримали: Fedorchenko Ihor

Вакансії Partnerway