27 жовтня 2023 16:08
Працювала в компанії до одного місяця, проте встигла неодноразово переконатися щодо дуже гарного ставлення до усіх працівників та порядності у веденні справ 🙏
а чего всего лиш месяц ?
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.