GR8 Tech

Лімасол (Кіпр), Прага (Чехія), Bulgaria, Kazakhstan, Moldova, Poland, Portugal, Romania

25 травня 2022 17:52

Jaroslav Shkarupilo, епам-іді-*****

Щоб в Ксенії не було спокуси видалити власну відповідь, а з нею і підтред, пишу окремим відгуком.

Paribet — це чия відрижка?
Так? Ні? Можливо?...
Тільки без бла-бла-бла на 5 абзаців плз.
betonmobile.com.ua/...​parimatch-v-chem-raznitsa
Ок, передбачаю посилання на «офіційну позицію» та чергову мантру «минеобісрались», повторену в хуйнадцятий раз.
Проте, якщо «виходили з ринку», домен здали в добрі руки шоби що?! Там від початку «виходу» стоїть цілком конкретний редірект саме з parimatch.ru саме на Paribet. Чи це ФСБшніки особисто були зацікавлені зашкварити таку розпрекрасну укр. компанію, яку в силу специфіки діяльності більшість поважаючих себе девелоперів і так обходять 10ю дорогою?

З того що я бачу, хтось вливає чимало бабла, щоб по всім можливим медійним майданчикам розповісти грьобаним в першу чергу кацапським лудоманам, що дві компанії — по суті одне й те саме; якось дуже хріново віриться, що в такому форматі це все роблять злючі-презлючі конкуренти, аби потопити такий весь із себе білий та пухнастий укр. офіс. Та й топити... бетінг? Ну комон! ))

> на державному рівні Україна ввела лише персональні санкції проти конкретних компаній і осіб, а не проти держави чи народу Білорусі

Дивіться, дивіться, в америці нє**ів лінчують! То можна я хоч в тролейбусі подрочу?
Л — логіка.
Дякую, що хоч без класичного буллщиту про «в нас воєнний стан, але війну не оголошено, ото ж, ми поки не тільки з бульбашами, але й з орками тупо відкрито будем працвать».

Ярославе, дякую за ваш коментар і хочу вас підтримати у тому, що ви бачите — насправді наразі чимало коштів вливаються у медіа та канали з метою руйнування репутації нашої компанії.
Якщо ви можете мені підказати, чому важко повірити у те, що хтось має на меті прибрати лідера ринку, одного з найбільших платників податків, та одну з найсильніших компаній брудними методами, у той час коли вона активно допомагає фінансово, проектами, закупками ЗСУ та волонтерським організаціям, а також підтримує силами Фонду евакуаційні та освітні проекти для дітей та родин в Україні, буду вдячна.