Paqmind

до 20 спеціалістів

1 відгук

RSS
Залишити відгук можна з підтвердженим акаунтом.

Мав можливість переглянути курс від Paqmind «Фонтенд розробка на React». Даний курс зайде для тих хто вже освоїв HTML/CSS і має базові знання з JS і хоче вивчити основи React. До плюсів даного курсу можна віднести те, що в ньому розкриті основи розробки на React і даний курс не містив застарілих тем а містив сучасні фічі. Даний курс дасть хорошу базу знань по React для подальшого вивчення більш складних тем. Також після перегляду даного курсу і виконання декількох тестових проектів можна пробувати влаштовуватись на роботу на позицію junior React developer.

Адміністрація вебсайту dou.ua не гарантує і не підтверджує точність і достовірність будь-яких матеріалів, в тому числі відгуків і коментарів, які розповсюджуються не від імені Адміністрації, а від окремих користувачів. Адміністрація не несе відповідальності за відповідність таких матеріалів вимогам законодавства. Думки користувачів можуть не співпадати з думками Адміністрації.

Адміністрація не здійснює модерацію таких матеріалів, крім як у випадках, прямо передбачених Правилами користування вебсайтом (https://dou.ua/legal/). Адміністрація не уповноважена вирішувати спори, які виникають між користувачами чи з третіми особами, чи бути стороною такого спору. У випадку порушення Ваших прав звертайтесь безпосередньо до автора відповідної інформації чи органу, компетентному вирішувати спори/встановлювати факти подібного роду.