ПАТ "Банк Восток"

Київ, Дніпро, Одеса

Хочу поділитись своїм враженням від компанії Восток, в якій працюю вже більше двох років
По перше, це люди — команда, з якою я працюю це як кращі друзі, які завжди підтримають та допоможуть. Ментор, яка допоможе пройти перший єтап, і в подальшому допомогає розібратись з усіма труднощами що можуть бути.🤍 Hr завжди роблять все щоб серед тижня були активності, які ще більше покращують атмосферу. Також Лід QA проводить додаткові активності для тих же цілей серед куманди тестувальників. Що сприяє більш продуктивному та при цьому лайтовому настрої під час роботи, тому що коли комунікація налагоджена, то і робота йде швидше 🐱‍💻 (до речі, у нас є свій унікальний мерч, який офігезний)
По друге, це проекти — вони дуже цікаві, і через це робочий день завжди пролітає, тому що вдається з головою поринати в задачі і розбирати найприкольніші кейси 🐱‍🚀
По третє, це досвід — він тут дуже потужний, через різноманіття задач на проектах, можна осягнути майже всі види тестування (звісно при бажанні та зацікавленості).
По третє з половиною (бо це підпункт більше) — це зростання як спеціаліста всередині компанії. Для зростання необхідно вивчати нове, за цим слідкує Лід та Ментор, ну і звісно ви самі узгоджуєте цей план, щоб цікавість не пропадала.
Тому ця компанія це підпал серденька 💖

Відгукувався на вакансію компанії в листопаді на linkedin, так і не відповіли

Андрію, вітаю!
Ми розглядаємо усі відгуки, які надходять на наші вакансії.
Проте, зв’язуємося для подальшої комунікації з кандидатами, резюме яких відповідає вимогам вакансії.
Саме з цієї причини Ви не отримали відповіді.
Бажаємо Вам успіхів та вдалих подальших пошуків.

Отвратительное отношение к кандидатам.
Есть тестовое, я бы сказал не маленькое. После отправки сказали ожидать фидбек в течении 5 дней. Конечно же мне никто не написал по истечению этого срока, окей, не гордые и напишем сами. В ответ услышал «фидбек будет, во второй половине дня». Был ли фидбек? Нет, на следующий день я снова обратился к эйчару с данным вопросом, в итоге получил «очень развернутый» фидбек в стиле «извините, вы нам не подходите, всего хорошего».
Если не понравилось тестовое, то хотя бы можно было назвать конкретные задания(конечно, идеально было бы уточнить ошибки, но так уж и быть, кандидатов много, тестовое большое и для каждого расписать ошибки будет слишком долго) на которые я бы мог взглянуть и проработать их, чтобы в будущем таких ошибок не было.
Не рекомендую.

Підтримали: Lia S

Добрий день, Романе!
Дякуємо за відгук.
Перепрошуємо, що вийшла затримка з наданням фідбеку по тестовому завданню, та що наші відповіді не задовольнили Ваші очікування. Через структуру процедури первинного відбору та кількість відгуків на дану позицію, ми не можемо надати детальний фідбек на цьому етапі. Можу Вас запевнити, що кандидати, які проходять на наступні етапи, отримають всебічну оцінку та аргументацію, якщо їх не відібрали.
Бажаємо Вам успіхів!

Минув майже рік, як я влаштувався на роботу у ПАТ «Банк Восток», і це неймовірний досвід для мене. Завдяки команді професіоналів та відмінній корпоративній культурі, я почуваю себе не лише співробітником, а й частиною великої команди. Мої знання зростають кожен день, завдяки відмінним можливостям та допомозі колег. Робочий процес організований на високому рівні, а керівництво завжди відкрите для ідей та пропозицій співробітників. Раджу цю компанію тим, хто шукає місце не тільки для роботи, а й для особистого зростання!

Профессиональный и талантливый коллектив, очень адекватный менеджмент. Процессы настроены, но постоянно оптимизируются и улучшаются, минусы не искал.

Работаю уже полтора года, пришёл просто iOS разработчиком, и за это время вырос как сам, так и в должности, за это время стал занимать позицию тимлида всего мобайла. И если сначала было 6 человек в команде мобайла, то теперь уже 12, и теперь не считая меня. Очень крутой карьерный рост и большое доверие.

Из приятного:
— Инициативы привецтвуются и со временем почти все внедряются. Главное их аргументировать)
— Все стараются улучшать качество кода и делать все качественно, а не быстро.
— Замечательная команда, с которыми интересно общаться не только в рабочее время. ( отбор пришлось проводить не самый простой и собирать скорей команду единомышленников когда софт скилы важнее чем хард скилы, а так же смотреть в сторону перспективных разработчиков)

И в целом эти приятности помогают любить свою работу, и волноваться за продукт который делаешь, и компанию в целом)

Работаю уже почти год в компании и хочу сказать, что очень рада что попала в такое место, где ценят сотрудников, создают благоприятную атмосферу для развития, роста и вообще для хорошей работы. Коллектив классный, со всеми достаточно легко и весело работать. Процессы хоть не идеальны, но постоянно улучшаются и чувствуется, что каждый сотрудник может повлиять и привнести свой вклад в развитие компании. Здесь я кучу всего научилась, за что прям очень благодарна😍

Привет
Хочу написать свой короткий отзыв. Проходил собеседование в начале декабря 2020, на позицию junior qa. Собес прошел спокойно с хитрыми вопросами, мне понравился.
Проводили два парня, кажется Сергей и Миша (если ошибся сори).
Оффер я не получил, НО получил развернутый фидбэк и даже на доп вопросы спустя пару дней — мне снова таки, ответили!

Вообще огромное им спасибо за опыт и подсказки что нужно подтянуть!

Підтримали: Аліна Стримецька

Добрый день, Александр! Благодарим, что нашли время поделится Вашим опытом общения с компанией. Нам важно получить фидбэк о нашей коммуникации. Надеемся на сотрудничество в будущем!