PandaDoc

Київ, Варшава (Польща), Лісабон (Португалія), Манила (Філіппіни), Сан-Франциско (США), Florida

Подавалась на позицію QA Lead і сталась доволі схожа ситуація, яку описав Юрій в попередньому відгуку.
Спочатку було коротеньке інтервью з рекрутером, Olena Frolova. Мені здалося дивним що рекрутер запитує технічні питання, в яких видно, що зовсім не шарить. Проте, зважаючи на ситуацію з кількістю кандидатів, можна зрозуміти такий відбір.

31 березня було технічне інтервью, чомусь мене вже вела інша рекрутерка — Karolina Szuba‌. Пообіцяли дати фідбек впродовж 2-3 днів. Вгадайте що? Ніхто зі мною не вийшов на зв’язок.

10 квітня я написала лист до Karolina Szuba‌, де поцікавилася чи буде взагалі фідбек?!
Зараз 19 квітня, та повний ігнор.

Залишається тільки здогадуватись нащо витрачати час кандидата, 2 рекрутерів, інтервьюерів, якщо ви навіть не спроможні дати якийсь фідбек, чи хоча б не ігнорувати кандидатів.

Перед тим як подавати резюме, подумайте чи треба вам витрачати свій час на компанію, яка не поважає кандидатів та не ціную час співробітників.

Анастасія, доброго дня!

Дякую Вам за фідбек, який допоможе нам запобігти подібних ситуацій в майбутньому.
Ви абсолютно правильно підмітили — я не технічний спеціаліст, але протягом нашого першого колу фіксую ваші відповіді на технічні питання з метою наступної передачі їх hiring тімі.
Також хочу пояснити щодо комунікації зі мною та Кароліною: в нас є рекрутинг координатори, які переважно займаються скедулінгом дзвінків, тому запрошення на інтервʼю приходили від Кароліни. Ви праві, що це може трохи заплутати — будемо з кандидатами на першому дзвінку це проясняти, щоб комунікація надалі була прозорою для всіх.
Я б хотіла вибачитись, що Ви не отримали фідбек вчасно і Ви абсолютно вірно зазначили, що з причини великої кількості відгуків в першу чергу саме candidate experience зазнає небажаних змін. Ми стараємося і будемо старатися повертатися з відповіддю до всіх вчасно.

з Повагою,
Олена

Цього року подавався на позицію Head of Design та мав інтро дзвінок 29 квітня з рекрутеркою Olga Pashkevych. На інтерв’ю я б не сказав, що вона була дуже ввічливою, хоча зорієнтувала по наступним крокам. А після цього... зникла.

Це мене трохи здивувало, тому я написав листа 18 травня щоб дізнатися відгук про свою аплікацію. Зрозуміло що вже не проходжу, але фідбек від сильних компаній корисний. На жаль формальну відписку я отримав аж 24 травня, бо мовляв Ольга «was pretty busy during this time».

Гм... подумав я. Всяке буває, війна ж.

Тому 5 грудна я відгукнувся на Djinni на ваканцію на DesignOps, як один з небагатьох фахівців що має релеватний професійний досвід в Україні.

Як ви думаєте, що сталось? Станом на 28 грудня — тотальний ігнор. Тільки цього разу цією вакансією займається Olena Frolova. Я заради ввічливості звісно написав на LinkedIn про всяк випадок. Всяке ж буває.

For whom it may concern: відгуки про інтерв’ю процес на Glassdoor відповідають дійсності. Враховуйте цей аспект, коли ви подаєтесь.

Працюю в Pandadoc з листопада 2020. Дуже лояльна до працівників компанія: гнучкий графік, fully remote, бюджети на навчання та здоров’я, бонуси за результати. Окрема дяка за бюджет на Mental health, особисто для мене це було дуже важливо та корисно.

Над проєктами працюють професіонали, які завжди відкрити для питань та допомагають навчатися. Дуже міцна та важлива підтримка під час війни.
Рекомендую!

Підтримали: Anna Ivanova

Працюю в PandaDoc на позиції Customer Support Associate з серпня 2021 року. Дуже рада працювати в компанії, PandaDoc — це:
- Класний продукт, який динамічно розвиваєшся і разом з ним розвиваєшся і ти;
- Крута команда, яка готова допомагати один одному та працювати разом задля спільної мети;
- Особлива увага приділяється росту співробітників;
- Багато плюшок (бюджети на спорт, навчання, страхова і т.д);
- Тебе слухають та дослухаються, адекватне ставлення leadership до співробітників, велика підтримка під час війни;
- Хороший графік (не працюю по ночам як часто це буває на позиції агентів підтримки).
Одним словом, рекомендую!

В PandaDoc я вже майже півроку на позиції продуктового аналітика. За цей час можу впевнено сказати, що люди тут ососбливі, що й задає основний тон враження від роботи тут.
Компанія постійно інвестує в розвиток своїх спеціалістів (найбільше з тих, в яких я коли-небудь працювала), продукт класний, технічно забезпечують усім необхідним, а ще дуже піклуються про працівників. Рекомендую.

Працюю в компанії майже 1.5 роки на позиції СДРа. ПандаДок прекрасна компанія у всіх аспектах, можливість росту з максимальною підтримкою менеджента (будьте певні, що вас почують завжди!), гнучним графіком, крутими людими поряд, комфортним офісом та іншими класними плюшками. Компанія ПандаДок завжди підтримає вас і допоможе з будь-чим, перевірила на собі!

Підтримали: Arthur Feduniv

работаю в Панде больше года и с уверенностью могу сказать что это компания здорового человека :) классные люди, с которыми хочется и работать, и отдыхать. Главной движущей силой является мотивация, а не приказ сверху. Темп работы средний и выше среднего — и что характерно, вы сами определяете, хотите ли шарашить с высунутым языком и продвигаться наверх, или же просто наслаждаться процессом. В общем, кайфовая компания с классным продуктом. Лойс!

Підтримали: Anna Ivanova

Работаю в PandaDoc уже 8 месяцев на момент написания отзыва. Это уже 3я SaaS компания в которой я работаю, так что есть с чем сравнить в прошлом. И до этого я думал, что PandaDoc крутое место, но попав сюда удостоверился в этом лично. Нравятся амбициозные цели компании на каждый квартал и год, как относятся к сотрудникам, приятный коллектив, очень достойная компенсация труда и покрытие разного рода плюшек (спорт, mental health, education, ...). Ну и то что такая глобальная компания и один из лидеров своего рынка присутствует в нашей стране, эт тоже большой плюс! Рекомендую подаваться на интересующие вакансии, их тут море в разные отделы.

Підтримали: Viktoriia IgnatievaMaria Fomenko

Работаю в компании более полугода! Время тут летит незаметно! Очень отзывчивые все ребята, быстро помогают, если нужно! Очень нравится подход руководства — дают свободу для решения поставленных целей, всегда уточняют, необходима ли помощь где-либо, нет микроменеджмента. В этом году как никогда ощущается поддержка компании, так как многим пришлось релоцироваться, убегать от войны в спокойные регионы — компания взяла на себя много, помогает финансово, морально. Я очень рекомендую всем Пандадок!

Підтримали: Viktoriia Ignatieva

Работаю уже около 2-х лет в Панде дизайнером. Очень нравится свобода действий (и ответственность за них), команда, ориентированность на свежие идеи в плане самого продукта и в плане того, как работает сама компания. Мы растем бешеным темпом, при этом до сих пор нет микроменеджмента, лишней бюрократий и процессности. Отличные люди и профессионалы вокруг (на что делается большой упор при найме). Нравится, как компания и leadership гибко подстраиваются под меняющиеся обстоятельства и реагируют на значимые события в мире. Я всегда знаю, что здесь меня поддержат и помогут. Из бонусов: образовательный + ментальный бюджет, обучение английским, возможность удаленно работать откуда угодно (при самостоятельной легализации) и действительно мощная, дружная, крепкая культура внутри компании. Highly recommended!

Получал очень хорошие отзывы о компании но за мои 8 лет стажа это наверное первый такой случай когда HR просто прислал темплейт — «вы нам не подходите», хотя весь опыт абслютно релевантен заявленной вакансии.
Ну и на фоллоуапы — «а в чем же причина» просто нет ответа.

Добрый день, Константин!

Жаль, что у вас был такой неприятный опыт взаимодействия с нами. Я попыталась разобраться в ситуации и кажется теперь понимаю, что произошло.

Вакансия, на которую вы откликались, лоцирована в Польше —> когда вы оставляли отклик на вакансию, вы отвечали на вопрос «are you located in Poland?», видимо как минимум в тот момент вы там не находились, поэтому ответили «no» —> дальше вы получили письмо с отказом, тк мы искали людей именно в Польше. В таких случаях письмо отправляется не с личной почты, тк оно генерируется автоматически. В письме была такая фраза: «Please note: Do not reply to this email. This email is sent from an unattended mailbox. Replies will not be read» — вероятно вы просто не заметили ее, и поэтому получилось, что письма попадали туда, где их никто не видел.

В любом случае, спасибо за ваш фидбек! Он подсветил нам важные моменты, которые стоит переработать.

Заглянула сюда, и не увидела ни одного ревью от сотрудников. Буду первая :) Итак, компания на Украинский рынок вышла не так давно, но многие помнят ее по Беларуси, где ПандаДок имеет репутацию места, где хочется работать. В Украине сейчас около 200 сотрудников и активно растет, есть еще Польша, Португалия и пр. По условиям работы это remote first компания, но есть регулярные встречи, можно собраться и поработать вместе, часто команды ездят друг другу — по желанию.
PD имеет подход в организации работы LIFE (learn, impact, fun, empathy) — и это не просто слова, а это действительно описывает как мы работаем. Это продуктовая компания, и отношение к людям тут действительно классное, не как к ресурсам в аутсорсе.
Главные плюсы:
— Компания открыта к предложениям, все общаются, все очень динамично и по фану;
— Невероятно адекватные люди :)
— Есть фокус на развитие, менторинг, обмен знаниями, вебинары и пр пр;
— Присутствуют все классные заманушки: страховка, спорт компенсация, бюджет на обучение, подарки и пр;
— Инжиниринг и технические инициативы не закапываются в «на это нет времени», все делается в рамках беклога;
— Компания растет, процессы строятся, но всех стараются услышать, сделать все правильно;
— Работаем по Less huge, классные скрам команды, нет микроменеджмента;

Минусов почти нет, могу выделить разве что:
— Процессы не всегда успевают за ростом, но это тут же подхватывается;
— Есть микс с привлечением аутсорса, это не всегда в +, но тоже в общем-то не проблема;
— Немного затянутый процесс найма, но оно того стоит;