PandaDoc

Київ, Варшава (Польща), Лісабон (Португалія), Манила (Філіппіни), Сан-Франциско (США), Florida

28 грудня 2022 14:27

Yuri Ternytsky

Цього року подавався на позицію Head of Design та мав інтро дзвінок 29 квітня з рекрутеркою Olga Pashkevych. На інтерв’ю я б не сказав, що вона була дуже ввічливою, хоча зорієнтувала по наступним крокам. А після цього... зникла.

Це мене трохи здивувало, тому я написав листа 18 травня щоб дізнатися відгук про свою аплікацію. Зрозуміло що вже не проходжу, але фідбек від сильних компаній корисний. На жаль формальну відписку я отримав аж 24 травня, бо мовляв Ольга «was pretty busy during this time».

Гм... подумав я. Всяке буває, війна ж.

Тому 5 грудна я відгукнувся на Djinni на ваканцію на DesignOps, як один з небагатьох фахівців що має релеватний професійний досвід в Україні.

Як ви думаєте, що сталось? Станом на 28 грудня — тотальний ігнор. Тільки цього разу цією вакансією займається Olena Frolova. Я заради ввічливості звісно написав на LinkedIn про всяк випадок. Всяке ж буває.

For whom it may concern: відгуки про інтерв’ю процес на Glassdoor відповідають дійсності. Враховуйте цей аспект, коли ви подаєтесь.