23 квітня 16:53
Процесилася на QA вакансію.
Все, за стандартними традиціями хайринг-процесу: HR скрин, тестове, технічна співбесіда з СЕО.
HR скрин пройшов доволі цікаво та залишилися позитивні враження про компанію. В цей день отримала тестове завдання.
Тестове завдання доволі адекватне, як і терміни виконання.
В той самий день, коли надіслала результати тестового, отримала запрошення на технічну співбесіду.
Технічна співбесіда пройшла цікаво, без сухої теорії, із питаннями «на подумати».
Фінал — вакансія на холді. Про це також дізналася від рекрутера.
Загалом, все пройшло добре. Можливо і є прогалини хайринг-процесу та видно, що намагаються над цим працювати та покращити ситуацію.
Компанію дякую за час та позитивні емоції!
Дякуємо вам за детальний фідбек — для нас це дуже цінно.
Раді, що у вас залишилися позитивні враження від процесу загалом.
Також дякуємо, що звернули увагу на хайринг-процес — для нас це важливий сигнал, і ми використовуємо такі відгуки, щоб його покращувати.
Бажаємо вам успіхів і будемо раді залишатися на зв’язку!
1 коментар
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.