Panda Team

21...80 спеціалістів
Харків

19 листопада 2024 12:55

Vitalii Hovarkov, Linux administrator в Under NDA

Написала мені Hr Ірина в телеграмі, вона одразу запропонувала зробити тестове, це якось дивно можливо треба спочатку розповісти про умови? Ну добре погодився зробити тестове. Подавався на позицію DevOps.

Тестове складалось з двох частин
1. Зробити ci-cd за допомогою Jenkins pipeline, збілдити docker image, потім деплой докер контенера з цим image
2. Настроїти моніторинг prometheus+grafana для аплікешн сервера Linux, та моніторинг самих докер контейнерів

На тестове дали тиждень, але я зробив за два дні, треба було зробити будь який api аплікешн наприклад на python flask і залити в github потім зробити ci-cd на Jenkins сервері який буде брати код з github, білдити docker образ і деплойти контейнер через docker-compose, також треба було надати детальний звіт то я все робилось.

Завдання само по собі не складне для мене, але все ж таки, встановити і наконфіжити усі сервіси це забирає багато часу.

Чому я це все пишу?

Після того я скинув звіт Ірина мені тільки сказала «Дякую» і більше нічого, це тільки потім я зайшов на ДОУ почитати відгуки і побачив що якщо ви збираєтесь робити тестове для цієї компанії то треба розуміти що скоріш за все ви марно втратите час. Так мені ніхто не обіцяв надати якись фідбек (цей аргумент можна побачити від Hr-рів цієї компанії тут), але я вважаю що треба поважати час людей, ви даєте не маленькі тестові завдання і не даєте будь який фідбек після цього, можливо тільки уявити то яке ще відношення можливо зустріти в ції компанії до працівників.

Написав Ірині чи чекати мені фідбека? Після цього вона сказала що як буде фідбек від devops то вона дасть мені знати. Потім devops переглянув моє тестове тому що Ірина питала мене по моєму звіту, я надав доступ до сервесів хоть по завданню цього не мав робити, але на наступний день я відключив сервери тому що я не знав коли чекати фідбека, і із-за цього devops не зміг подивитись сервіси, тому Ірина просто скинула мені URL api-шки без яких би то пояснень, але я зрозумів що їх devops хотів відрити сервіси та не зміг вже, я пояснив Ірині те що я вимкнув сервери, після чого вона сказала мені «я розумію ви не збираєтесь виправляти, правильно я розумію?» Треба було ще пояснювати що такого в умовам не було і нічого мені не треба виправляти.

Коротше чекаю фідбека вже два тижня, якщо теж не хочете чекати то не раджу робити тестові від цієї компанії.


LinkedIn

Немає коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів

Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.