13 травня 2024 9:49
Працюю в команді дещо більше місяця. Я новачок в ІТ, тому розкажу про свій перший досвід на позиції front-end. Зробив тестове завдання , через деякий час зі мною зв’язалися та провели співбесіду після чого я отримав офер з випробувальним на три місяці. Команда працює злагоджено, обговорюються проблеми та пропозиції, які виникають в процесі роботи, є чітке планування задач та їх обговорення. Колеги допомогають у вирішенні виникаючих проблем. Керівництво лояльне. Проекти для мене дуже цікаві та змістовні. Команда має свої цілі та впевнено йде до них і налаштована на результат, вітається також і ініціатива від робітників. Тут точно можно отримати гарний досвід. Дуже дякую, що команда надала мені шанс себе проявити, який я буду намагатися реалізувати. Раджу до співпраці.
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.