18 березня 2024 13:10
Працюю в Panda Team другий місяць — я повністю задоволена робочими процесами і атмосферою в компанії. Проекти різноманітні, кожного дня ти приймаєш виклик і ростеш як спеціаліст. Мені ні разу не відмовили в допомозі — хлопці дружні і завжди підкажуть незрозумілі моменти. Чудове керівництво — Вячеслав, дякую за довіру і підтримку! І Олексій — наш найкращий project manager, людина 100% на своєму місці!!
Я потрапила саме в таку компанію, в яку хотіла — невелику, крафтову, супер софтскілову! В місце, де відчуваєш себе як вдома!
Немає коментарів
Підписатись на коментаріВідписатись від коментарівКоментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.