25 жовтня 2023 19:47

Николай Лебедь, Fullstack Web Developer в freelance

Я мав можливість працювати в компанії Panda Team над проектом, співпрацюючи безпосередньо з Vladyslav Chvikov та Олексієм, менеджером проекту.

Процес найму включав тестування з основних технічних аспектів проекту (з особливим наголосом на WebGL) та конкретні функції, які потрібно було реалізувати. Технічне співбесідування також було високопрофесійним, з інтерв’юером, який активно коментував та уточнював мої відповіді, наголошуючи на ключових технічних деталях.

Я залишився вражений професіоналізмом всієї команди, зокрема спілкуванням з Владиславом та Олексієм. Владислав дбайливо перевіряв роботу та підтримував професійний рівень комунікації. Олексій ефективно керував процесами без зайвих зустрічей та стресів, управляв ефективною комунікацією та встановлював пріоритети.

З технічної точки зору проект був максимально продуманий (з використанням react-three-fiber, framer-motion, tailwind, та ефективною архітектурою). Технічні рішення були дуже обґрунтованими. Наведеної справедливості ради, слід відзначити, що у деяких випадках робота попереднього спеціаліста могла б бути кращою, але архітектурно все було виконано відповідально та чітко.

Загалом, моя співпраця з компанією Panda Team принесла мені задоволення. Сподіваюся, що й компанія залишилася задоволеною співпрацею зі мною.

Підтримали:  Anna Lytvynenko

Колю, привіт! Ми дуже раді, що тобі було комфортно та цікаво з нами. Дякуємо тобі за твою роботу та за те що обрав нас у ці дуже важкі часи! Бажаємо тобі професійного успіху та цікавих проектів!